reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GLUCOPHAGE pomocy

Judysska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2021
Postów
51
Witam, dzięki Wam I forum zrobiłam sobie krzywe cukrową i insulinową i po 1,5 roku chyba znalazłam winowajcę, nam za wysoka insulinę i glukozie, dostalam Glucophage, powiedzcie wasze doświadczenia z nim, czy mogłyście się przy nim starać a jeśli tak to jak szybko się udało..
 
reklama
Witam, ja biorę Glucophage od około pół roku przed staraniami. W ciążę zaszłam w lipcu przy pierwszym cyklu starań, choć akurat zawsze zachodziłam w pierszym cyklu. Glucophage biorę cały czas, a jestem teraz w 25 tygodniu ciąży. Od tygodnia dopiero powoli schodzę z dawki, tzn.biorę tabletkę co drugi dzień.
 
Ja zaszłam w ciążę i zaczęłam stosować metforminę w tym samym cyklu (pierwszy cykl starań) obecnie jestem w 14 tc i kontynuuję leczenie :)
 
Witam, ja biorę Glucophage od około pół roku przed staraniami. W ciążę zaszłam w lipcu przy pierwszym cyklu starań, choć akurat zawsze zachodziłam w pierszym cyklu. Glucophage biorę cały czas, a jestem teraz w 25 tygodniu ciąży. Od tygodnia dopiero powoli schodzę z dawki, tzn.biorę tabletkę co drugi dzień.

Ja zaszłam w ciążę i zaczęłam stosować metforminę w tym samym cyklu (pierwszy cykl starań) obecnie jestem w 14 tc i kontynuuję leczenie :)
A mi lekarz kazał natychmiast odstawić. Bo ponoć w ciąży brać nie można.
I efektem tego cukry na czczo mi wróciły do mega wysokich, mam cukrzycę ciążowa, dietę, a na noc insulinę...
 
Na mnie glucophage kiepsko działał i brałam siofor, ale chodzi chyba o metforminę jako taką. Faktycznie schudłam, zdrowie mi się poprawiło, zaszłam w ciążę, ale nie jestem pewna czy tylko od metforminy, bo dostałam też lek na wywołanie owulacji. Niemniej w pierwszym cyklu się udało. W ciąży brałam do 12 tygodnia i tak jak Blanny też musiałam brać insulinę.
 
Witam, dzięki Wam I forum zrobiłam sobie krzywe cukrową i insulinową i po 1,5 roku chyba znalazłam winowajcę, nam za wysoka insulinę i glukozie, dostalam Glucophage, powiedzcie wasze doświadczenia z nim, czy mogłyście się przy nim starać a jeśli tak to jak szybko się udało..
Mozesz brac i starac sie o dzidziusia,wrecz jest to zalecane, caly swiat bierze ,tylko w Pl ciagle sa lekarze ,ktorzy zakazuja czy kaza odstawiac.Ja bralam Metformine cala ciaze,w drugiej od 27 tc insuline.Wszystko ok.
 
reklama
Do góry