reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

Jeśli mogę się dołączyć to ja polecam dr Jana Kusia
Przyjmuje w gabinecie na ul. Mieszczanskiej
pracuje w szpitalu Narutowicza
mily, rzeczowy, kompetentny, wizyta z usg 120 zl
nie robi genetycznego 3d , miedzy 12 a14 tyg mierzy przeziernosc karkowa

Dzieki niemu mam wspaniałego synka. Po ciąży pozamacicznej i problemach z zajsciem w ciążę on nigdy nie zwątpil w to ze będę mama i udało się

poleciłam go moim koleżankom i są zadowolone, ogromnym plusem jest to, że pracuje w szpitalu i jest przy porodzie, urodziłam SN i był z nami pan dr.
Naprawdę go polecam...
całą ciążę wychodziłam z jego gabinetu z uśmiechem na ustach - moja ciąża przebiegała prawidłowo, więc nie do końca wiem jak prowadzi ciąże "problematyczne".

http://www.jankus.viapc.pl/
 
Ostatnia edycja:
reklama
kolakinka jeśli chodzi o USG to znalazłam w sieci badzo dużo pozytywnych informacji o gabinecie usg na ul. Oboźnej 4 (www.dobreusg.pl) i na to usg między 11 a 14 mc wybieram się właśnie tam.
Tam przyjmuje dr Wiecheć i dr Nocuń.
Bardzo polecam.
Robiłam 3 usg -po jednym w każdym trymestrze.
Ale chciałabym uczulić na jedną sprawę - nie ma co czekać z umawianiem się na wizytę, tylko umawiać się szybciutko, bo terminy wizyt są odległe.
W 7 tc dzwoniłam i ledwo udało mi się wcisnąć na termin odpowiedni, tj 12 tc skończony.
 
Byłam !!!!!!!!!!!
Jestem bardzo zadowolona! Dziękuje :)
Będę już tak chodzic do końca ciąży.
W końcu ktoś odpowiedni na właściwym miejscu :-)
 
dziewczyny usg u Nocuń i Wiechecia lepiej zrobić na pl. Szczepańskim,
mają tam doskonały sprzęt, cena ta sama

Wiecheć już nie pracuje na Szczepańskim. Wiem to na 100 %, bo ostatnie USG u niego na Szczepańskim miałam końcem czerwca i to był ostatni dzień jego pracy tam. Teraz ma pracować prywatnie tylko na Oboźnej a w planach mają przeprowadzkę z Oboźnej do jakiejś innej lokalizacji ale konkretów mi nie podał. Mówił, że może coś jesienią się zmieni i wtedy wrzucą info o innym adresie na stronkę dobreusg.pl.
 
Ja od 13 lat korzystam z porad leczenia porodów u lekarz z Kopernika doktor Wolak przyjmuje na Lipskiej jak dla mnie super lekarz super człowiek taki na luzie zawsze mogę do niego zadzwonić a to bardzo ważne .
 
Polecam dra Kszyka z Medicover! Przeniosłam się do niego w połowie ciąży od dr Wójcik, która była wiecznie zirytowana moimi pytaniami i wręcz wyganiała mnie z gabinetu po 5 minutach. Bardzo dobrze poprowadził moją ciążę do końca, wcześnie wykrył u mnie cholestazę. Jest do tego bardzo sympatyczny i miły. Będę chciała, żeby poprowadził moją kolejną ciążę.
 
reklama
niemartwsie, też prowadzi moją ciążę od początku także potwierdzam i polecam! Niestety dla nas ciężarnych Pan doktor idzie na urlop od 12.11 do 13.12. i zastępuje go między innymi dr Wójcik :(
 
Do góry