reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

Katerinka byłam u niej raz i w zasadzie byłam zadowolona, zleciła mi sporo badań, zrobiła cytologię :tak: teraz chodziłam do Hurasa ale odchodzi i polecił mi ją i jeszcze jedną
 
reklama
Katerinka to GRATULACJE! Patrycja będzie miała rodzeństwo-super! Huras pewnie też ci polecił te dwie lekarki co mi więc ja u każdej z nich byłam raz, u Warzechy pół roku przed ciążą ale więcej nie poszłam bo wyczytałam że jakiś tam lekarz jest super i poszłam do niego (dziś już nie pamiętam nazwiska) a potem dzięki tobie trafiłam do Hurasa a jak on był na urlopie jak byłam w ciąży to polecił mi te dwie i wybrałam Bobrzyńską bo zobaczyłam że "dr" ;-) i też była miła, zbadała, zrobiła usg tylko że postraszyła że łożysko się starzeje a raczej nic takiego się nie działo :sorry:
 
A ja właśnie 14 stycznia mam wizytę u Pani dr Ingi. Jestem pełna optymizmu i nadziei. Cieszę się że trafiłam na Twój post. Dodałaś mi otuchy. Pozdrawiam serdecznie.
 
Witam bardzo proszę o pomoc jakiego dobrego ginekologa możecie polecić który przyjmuje na NFZ i dodatkowo pracuje w szpitalu na Kopernika bądź Siemiradzkiego? Biore po uwagę tylko te dwa szpitale do porodu i szukam pilnie lekarza który dalej poprowadzi moją ciążę, gdyż moja ginekolog sama jest w ciąży i już odeszła na zwolnienie :( proszę poradźcie kogoś dobrego i koniecznie na NFZ bo niestety nie stać mnie na prywatnego ginekologa :(
 
Moją ciążę prowadzi dr Tomaszewska. Przyjmuje w centrach Medicover i polecam jeśli ktos ma tam pakiet medyczny np z pracy. Przy pierwszej wyzycie miałam wrażenie że jest troche zdystansowana ale bardzo szybko zmieniłam zdanie. Jest bardzo rzeczowa i odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dużo zleca badań (w tym niestandardowych) i rzadnych objawów nie lekceważy.
 
Ja chodziłam do dr Kaszowicza całą ciąże, naprawdę super lekarz i zawsze ma czas, miły i kompetentny !! nigdy mnie nie zbył. Robi też niesamowicie usg genetyczne i 4d. Przyjmuje w kilku miejscach ale usg robi tylko tam gdzie ma dostęp do najlepszego aparatu więc trzeba się dostosować. Wizyty i wszystko umawia sie z nim przez telefon co jest bardzo wygodne bo nie trzeba użerać się z recepcjonistkami. To jego nr 607261197.
 
Ja polecam dr.Marka Gładysza, wprawdzie było to w 2009r.,ale myślę,że jeszcze pracuje.:) Przyjmował kiedyś na ul.Bałtyckiej na NFZ,ale niedawno się dowiedziałam,że ten gabinet zlikwidowano_On pracuje w Narutowiczu i przyjmuje na ul.Galla,prywatnie,ale nie wiem ile wynosi wizyta,bo ja akurat chodziłam na NFZ. Od 3 lat mieszkam za granicą,w związku z czym nie wiem,gdzie w tym momencie tem pan przyjmuje.Ale byłam bardzo zadowolona.Niektóre panie narzekały,że jest taki burkliwy i powściągliwy..troszkę tak,racja.ALe jest naprawdę dobrym lekarzem i z czasem się do niego przekonałam. Polecam!!!
 
reklama
Ja z ręką na sercu mogę polecić Panią dr. Marzenę Kule-Prykan i Panią dr. Anne Knafel. Dr. Marzena prowadzi moją ciąże zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, podczas badanie jest bardzo delikatna, a na usg zawsze pomalutku pokazuje dzidziusia jak się zmienia i rośnie. Natomiast Dr.Anna robiła mi usg genetyczne na którym wyszło, że dzidziuś ma za duży pęcherz moczowy, który mógł być poważną wadą.. jednak powiedziała, że nie ma czym się przejmować bo może to być przejściowe i powiedziała żebym przyszła za 3 dni to sprawdzimy czy się pomniejszył czy został taki duży jaki był. Na szczęście był to chwilowy zastój i wszystko już jest ok. Naprawdę było widać jej zaangażowanie w tym co robi. Obie Panie mogę jak najbardziej polecić wszystkim kobietom. Obie lekarki pracują w prywatnym gabinecie na ul.Urzędniczej - przecznica ul.Królewskiej.
 
Do góry