reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gębowy szał nieprzespanych nocek, czyli ząbkowanie się zaczyna !!!!!!!

reklama
moje dziecie zaczelo zabkowac:)
rozpulchnione dziselka, slinienie (az kaszle tyle ma sliny), marudzenie, placz bez przyczyny, no i stwierdzil to lekarz.
obstawiam ze pierwszy wyjdzie lewy zabek, a maz ze prawy:) ciekawe kiedy?
 
są szczoteczki do zębów i dziąsełek od 4 miesiąca kupiłyście już? używacie ?polecacie ?czy odradzacie ???
 
ja miałam dla Oli z Canpola taką silikonową mieciutką, fajna - polecam
do dziąsełek nie urzywałam dopiero do ząbków :)
 
widzialam w tesco trzy rozmiary na dziaselka na pierwsze zabki i na mleczaki nie kupilam poczekam na zabki
 
mamaoli pisze:
ja miałam dla Oli z Canpola taką silikonową mieciutką, fajna - polecam
do dziąsełek nie urzywałam dopiero do ząbków :)


ja tę szczoteczkę też polecam - świetna do masażu dziąsełek - taka silikonowa na palec - maluchy lubią masaż, można nałożyć na nią zel przeciwbólowy i masowac masować masować

zamiast paluszkiem :)
 
u nas male marudzeniue od wczoraj
na dziaselku na dole biala kropeczka-jak przejade palcem to czuc i takie troszke ostre-czuc bynajmniej
czy to wlasnie zabek bedzie szedl???
 
reklama
:u nas w ubieglym tygodniu odkrylam dolna prawa jedynke ;D ::) kupilysmy zel na dziaselka, widac ze pomaga bo wczesnije Agata bardzo marudna byla
 
Do góry