reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gębowy szał nieprzespanych nocek, czyli ząbkowanie się zaczyna !!!!!!!

wczoraj bawiąc się z Karolą, odchyliłam nią tak, że głowę miała do dołu i cała zachwycona pokazała mi następnego zębola. Prawa górna dwójka :-)
 
reklama
Gratulacje dla nowych ząbalków.

Osinka nic się nie martw. U nas nadal nic.
Ostatnio co drugi dzień była gorączka, megakrzyk i marudzenie. Skończyło się na mocniejszym spuchnięciu dziąsełek. Czyli coś się dzieje, ale nie wiadomo, co i kiedy pojawi się ząbek...:confused: :confused: :confused:

Mam wrażenie, że jednocześnie wyjdą dolne jedynki (conajmniej). Daję mu obrane jabłuszko i skrobie sobie dziąsełkami (oczywiście ja trzymam jabłuszko).
 
Igiemu wyzynaja sie dwie gorne jedynki kurcze dzis zobaczylam prawa juz nawet ladnie widac sie bieli lewa mniej ale on w ogole nie marudzi:-)
 
co w takiej dziwnej kolejności zębolki u Piotrusia wychodzą? ma juz 6 a dopiero teraz jedynka?
u nas zatrzymało się na 6 sztukach, dwie dolne jedynki, dwie górne jedynki i dwie dwójki, i wszystkie szly w miare parami... ale jakos zbytnio nie marudził na szczęscie
teraz czekamy na dolne dwójki, bo wg mojej wiedzy taka jest kolejność, gdzieś tak wyczytałam i do tej pory u nas się zgadzało...
 
reklama
Daję mu obrane jabłuszko i skrobie sobie dziąsełkami (oczywiście ja trzymam jabłuszko).

o Marlenka to nasz sposób :) Milutkowi bardzo pomaga :) i jeszcze sprawdza się zimna obrana surowa marchewka :)

a my musimy się pochwalić :) MAMY DRUGĄ GÓRNĄ JEDYNKĘ :)
czyli jak na razie cztery do kompletu :) ale już za chwileczkę juz za momencik synuś powinien mieć dwie górne dwójki :)
 
Do góry