reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie w Krakowie USG 3d/4d

ja robiłam wszystkie 3 USG u dr Wiechecia na pl. Szczepańskim. Koszt badania 200 zl, u nas na szczescie za kazdym razem wszystko bylo ok. Wyniki z cytomegalii wyszly niepokojace, wiec wolalam wiedziec wczesniej czy maluch rozwija sie dobrze. Pomimo czestej obsowy w czasie ok 15-30 min jestem bardzo zadowolona. Lekarz bardzo mily, dokladny, wszystko tlumaczy a nie mruczy pod nosem cos w zargonie medycznym i wyrzuca z gabinetu, gdy minie czas badania. Mamy super filmiki i zdjecia naszego malucha. Jestem wielka farciara, bo widzialam juz najsliczniejszy usmieszek na ziemii, a lekarzowi udalo sie go uchwycic na zdjeciu. Najlepsza pamiatka jaka mam ;)
 
reklama
ja robiłam wszystkie 3 USG u dr Wiechecia na pl. Szczepańskim. Koszt badania 200 zl, u nas na szczescie za kazdym razem wszystko bylo ok. Wyniki z cytomegalii wyszly niepokojace, wiec wolalam wiedziec wczesniej czy maluch rozwija sie dobrze. Pomimo czestej obsowy w czasie ok 15-30 min jestem bardzo zadowolona. Lekarz bardzo mily, dokladny, wszystko tlumaczy a nie mruczy pod nosem cos w zargonie medycznym i wyrzuca z gabinetu, gdy minie czas badania. Mamy super filmiki i zdjecia naszego malucha. Jestem wielka farciara, bo widzialam juz najsliczniejszy usmieszek na ziemii, a lekarzowi udalo sie go uchwycic na zdjeciu. Najlepsza pamiatka jaka mam ;)

Również tam robiłam i potwierdzam opinię Nestki.
Dr Wiecheć cieszy się sporym autorytetem w odczytywaniu USG.
 
Również polecam USG u doktora Wiechecia. Z tego co się orientuję to bardzo dobry specjalista w tej dziedzinie. Badanie robiłam u niego w I i II trymestrze. I raz na placu Szczepańskim chyba za 200 zł, a II raz w gabinecie na ul. Oboźnej za 220 zł. Za każdym razem dostaliśmy pełen opis rozwoju maluszka z wszystkimi pomiarami i wydrukami zdjęć. Sam dr Wiecheć przemiły i sympatyczny człowiek, wszystko, co widać na monitorze szczegółowo tłumaczy.
 
Ja byłam wczoraj na połówkowym u dr Nawary-Baran w Volumedzie i jestem trochę zawiedziona... Byliśmy już wieczorkiem i pani doktor była wyraźnie zmęczona, mówiła trochę zdawkowo, czasem zupełnie pod nosem tak, że się musiałam domyślać o co jej chodzi. Badanie w porównaniu do opowiadań koleżanek było krótkie - 35min. Zapłaciliśmy za "full" opcję z płytką, zdjęciami i przełączeniem na 4d. Zdjęcie dostaliśmy jedno :wściekła/y:, a przełączenie na 4d polegało głównie na tym, że pani doktor zatrzymywała obraz i kombinowała z ostrością... Pobadała i pomierzyła chyba wszystko. Byłam dwa tygodnie temu na targach Mother&Baby i dostałam się na usg do dr Totko z Ujastka - badanie trwało prawie tyle samo, a dużo dokładniej tłumaczyła nam co robi, pomierzyła wszystko jak na połówkowym, na dłużej przełączyła na 4d i pozwoliła po prostu nacieszyć się widokiem córci, zdjęć dostaliśmy kilka (co prawda nie na papierze foto, jak w Volumedzie, ale dla mnie liczy się widok córci a nie połysk...) - nie zapłaciłam nic...
 
Ostatnia edycja:
Ja robilam 3D/4D połówkowe w Centrum Medycznym Macierzyństwo na ul. Białoprądnickiej u dr. Krzysztofa Mirockiego. Bardzo byłam zadowolona ze wszystkiego czego się dowiedziałam i w jaki sposób doktor opowiadał o wszystkim i tłumaczył, odpowiadał na pytania. Koszt był troszkę wyższy, niż to co powyżej dziewczyny podawały. Ja zapłaciłam 280PLN.
 
czy orientujecie sie moze w aktualnych cenach usg 4d II trymestru u dr Wiechecia lub dr Ludwin??

i czy jest mozliwosc nagrania filmiku na plytke? jaka cena?
 
Ja robiłam u Wiechecia badania I, II i III trymestru - wszystkie po 200 zł. II i III trymestr dostałam na płytce CD. Wiecheć już nie przyjmuje na Placu Szczepańskim. Byłam tam u niego 26 czerwca i to był jego ostatni dzieć pracy tam. Mówił, że teraz będzie przyjmował tylko na Oboźnej. Nie wiem, czy ceny na Oboźnej są inne niż na Szczepańskim. Ja Wiechecia naprawdę polecam.
 
Ja polecam z całego serca dra Zarotyńskiego (na Zyblikiewicza, ale przyjmuje też w jeszcze jednym miejscu). Złoty czlowiek, bardzo dobry fachowiec i ma też bardzo dobry sprzęt. U mnie zalecił dodatkową kontrolę po 2 tygodniach, za którą nie wziął ani grosza. Polecam.
 
Ja robiłam u dr. Nawary w Volumedzie na Fieldorfa Nila. OK 45min trwało badanie, pani dr bardzo dokładna i zresztą przesympatyczna kobieta. Koszt to 300zł.
Dostałam zdjęcie bobasa 3D oraz nagranie na płytce trwające tyle co całe badanie.
Polecam i radzę w miarę wcześnie się umawiać:)
 
reklama
Dziewczyny, a robiła któraś USG genetyczne u dr Bodzka na Grzegórzeckiej? Jak wrażenia? i jaki koszt?
Byłam u niego w poprzedniej ciąży i byłam zadowolona, ale to cztery lata temu było...
 
Do góry