reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie w Krakowie USG 3d/4d

Zgadzam sie z AsiuląJ223, robiłam usg w szpitalu Ujastek u dr Franczaka pod koniec 2009 r w 13 tyg ciaży zapłaciłam 200 zł, nastepne w 20 tygodniu juz z wersja 4D dlatego koszt usg wynosi 250 zł. Polecam
 
reklama
ja tez polecam dr Franczaka jest naprawdę rewelacyjny, wypatrzył mi na usg pępowinę dwunaczyniową -czego moja lekarka nie zauważyła wiec ją zmienilam. USg na Ujastku robią niezłe. Echo serca tez tam miał mój Michal robione i tez b. profesjonalne.
 
Jakby któraś z Was chciała się umówić na USG na pl. Szpitalnym do Fertelity Clinic to wezcie pod uwagę, że czeka się ok. 4 tygodnie na termin :)
 
Zgadzam sie z AsiuląJ223, robiłam usg w szpitalu Ujastek u dr Franczaka pod koniec 2009 r w 13 tyg ciaży zapłaciłam 200 zł, nastepne w 20 tygodniu juz z wersja 4D dlatego koszt usg wynosi 250 zł. Polecam


Też robiłam usg genetyczne niby do 14 tyg i zapłaciłam 200 zł. A to 250 zł w 4D to też z genetycznym? Jak wyglądają pamiątki? Też zdjęcia na płytce?

Zastanawiam się nad tym, bo za 300 zł na Dietla 111 jest już z filmikiem, do tego badania genetyczne oraz 4D:) Full serwis, tyle ze drogo.

Nie wyszło u mnie z badaniem genetycznym do 14 tyg, bo okazało się, że dziecko jest za duże i określił na 2 tygodnie starsze.

Dlatego interesuje mnie czy jest w tym badanie genetyczne.
 
bylam na 3 badaniach genetycznych i najlepiej wspominam badanie wykonane przez dr Ingę Ludwin z kiniki Mamas and Papas przy ul. Rakowickiej,

Najdokładniejsze badanie, najdokładniejszy opis i zdjęcia, no i jakość sprzętu mnie powaliła... nie mówiąc już o ogromniastej plaźmie, na której mój mąż w wygodnym fotelu oglądał swoje dziecko jak najlepszy film w telewizji hd :)
Jak ktoś potrzebuje super dokładny opis genetyczny (u nas były pewne podejrzenia) to tylko do dr Ludwin!!!!!
Badanie trwało, z przerwą na chodzenie, by dzidziuś się przekręcił, prawie 2 godziny :) bez pośpiechu i popędzania. Mnóstwo zdjęć.
 
Ja też polecam dr Ingę Ludwin. Koszt badania to 290 zł.
Pani dr wszystko pokazała, wszystko dokładnie wytłumaczyła, odpowiedziała na wszystkie moje pytania no i też duży tv na ścianie na którym mój mąż z synkiem mogli wszystko oglądać no i ja z łóżka też ;)
Na pamiątkę dostaliśmy kilka zdjęć i płytę z nagraniem całego badania z tego co widzieliśmy na ekranie. Niesamowita pamiątka.
Gdy robiliśmy badanie w I trymestrze byliśmy w szoku, że wszystko tak dokładnie widać a u małych rozmiarów maleństwa można było policzyć wszystkie paluszki u rąk!
Z całą pewnością sprzęt w gabinecie to jeden z najlepszych w Krakowie.
Pani z recepcji - oddzwania na nieodebrane telefony ;) smsem informuje jeśli są opóźnienia, z tym, że ja akurat odebrałam takiego smsa pod gabinetem więc musiałam trochę poczekać ale takie traktowanie pacjentki jest naprawdę miłe.
 
ja polecam klinkę PROBONO mnie badał dr Bodzek, super specjaliata wizyta trwała ok.50min, badanie dokładne do tego film z całego badania i zdjęcie buzi dziecka, koszt 220zł
 
Ja rowniez moge polecic pania dr Ludwin, robilam u niej zarowno usg w 12tc i polowkowe. Super profesjonalne podejcie, bardzo dokladne badanie, swietny sprzet. Juz w 12 tc okreslila plec ktora sie tylko potwierdzila na usg polowkowym!
 
reklama
Witam wszystkie serdecznie..:)Ja robiłam USG 3D/4D w Szptalu na Ujastku.... i jestem bardzo zadowolona.... wszystko jasno wytłumaczone....
 
Do góry