reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie się leczyć??

Dołączył(a)
25 Luty 2014
Postów
8
Kochane, potrzebuję pomocy! Pełno jest tych prywatnych klinik z opieką medyczną. Potrzebuję Waszych rekomendacji, która jest najlepsza?? Gdzie najlepiej się leczyć całaa rodziną, mąż , ja i dwójka dzieci?
 
reklama
ja i moja rodzina korzystamy z usług lux medu. W Warszawie mają na pewno swoje placówki.Zapoznaj się z ich pakietami i myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego dla swojej rodziny.
 
Ciesze się, że trafiłam na ten wątek :) potwierdza to tylko mój dobry wybór. około dwóch miesięcy temu zapisałam się do lux medu włąśnie :tak: sporo wcześniej czytałam na forach o prywatnym leczeniu, ale poszłam za radą znajomej z pracy, która od lat korzysta z ich usług. Mają sporo pakietów do wyboru, więc na pewno coś można wybrać. z własnego doswiadczenia za wiele nie powiem, bo byłam dopiero na jednej wizycie, ale mam nadzieję, że zawsze będzie tak gładko i szybko szło :)
 
Kolakinka, a jak długo korzystasz z leczenia w luxmedzie? piszac "my" masz na myśli swoją rodzinę łącznie z dziećmi, o ile masz? Chętnie skorzystam z porady osoby doświadczonej ;-)aha! możesz powiedzieć jaki pakiet macie wykupiony? bede wdzięczna
 
Kochane, po dlugich wycieczkach po klinikach, oraz poszukiwaniach w necie, zdecydowalam sie na luxmed. Wypadli najlepiej, jesli chodzi o opieke dla dzieci. Wykupilismy pakiet brzoskwinia, a w nim pediatra plus specjalisci bez koniecznosci skierowania, mamy tez zabiegi ambulatoryjne laryngologiczne, ortopedyczne, dermatologiczne, okulistyczne, pielęgniarskie i inne. Do tego pakiet obejmuje badania laboratoryjne. Rtg, usg, ekg-20zl za badania. Mamy bezplatna konsultacje stomatologiczna raz w roku , a na profilaktykę stomatologiczna mamy 20%rabatu. A i tak na koniec modlę się, żeby dzieciaki mi nie chorowały :-)))
 
Jestem z Lublina i jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem to polecam Centrum Medyczne Tulipan. Profesjonalna obsługa, lekarze specjaliści z różnych dziedzin w jednym miejscu... to ogromna wygoda.
Do tej pory korzystałam z porady ortopedy dr Zbigniewa Kiełbasy, to wspaniały lekarz i dobry człowiek. Bardzo cierpliwy – dokładnie wszystkotłumaczy i odpowiada na każde nawet najgłupsze pytanie. W razie potrzeby kieruje na szczegółowe badania do szpitala, gdzie bardzo interesuje się losem dzieciaczków. Ma świetne podejście do dzieci.
 
Moja rodzina również leczy się CM Tulipan :)
Jako mama byłam zachwycona Panią dr Izabelą Szlązak - robiła fiberoskopie naszej córeczce (ze względu na przewlekły katar i nawracające zapalenie ucha). Mała ma dopiero 3 lata i bardzo się bałam, jak zniesie to badanie. Dzięki temu, że doktor zadbała o spokojną i miłą atmosferę i była bardzo delikatna wszystko poszło gładko. Mała nawet nie zapłakała:) Serdecznie polecam dr Szlązak.
Choć muszę przyznać że do CM Tulipan trafiłam z innego powodu - szukałam porady lekarza z zakresu medycyny estetycznej ze względu na szpecącą bliznę. Dr Tokarzewską poleciła mi znajoma. Trochę się obwiałam tej wizyty, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Pani Doktor jest osobą niezwykle profesjonalną. wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, pomaga rozwiać wątpliwości.Jestem póki co bardzo zadowolona z wyboru.
Przychodnia tulipan Lublin, wizyty domowe - cmtulipan.pl
 
reklama
Moja mama chodzi do dr Tokarzewskiej i jest bardzo zadowolona. Byłam u niej już trzy razy(wypełniacze) i za każdym razem efekty są super. Nigdy nie miała żadnych zastrzeżeń.
 
Do góry