reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić w lublinie ?

reklama
Rozwiązanie
Miałam jedno cc na staszica i jedno na jaczeswkiego, wolę jaczewskiego
Na staszica opieka taka sobie i jak się dowiedzieli że lekarz prowadzący jest skąd indziej to dramat
reklama
Miałam jedno cc na staszica i jedno na jaczeswkiego, wolę jaczewskiego
Na staszica opieka taka sobie i jak się dowiedzieli że lekarz prowadzący jest skąd indziej to dramat
 
Rozwiązanie
Jak wygląda sytuacja na Jaczewskiego odnośnie torby do szpitala? Interesuje mnie czy faktycznie wszystko co piszą na stronie ze zapewniają jest dostępne. W dobie koronki nikt mi tego nie dowiezie, a nawet jakby to do szpitala nie mam w cale tak blisko.
 
Jak wygląda sytuacja na Jaczewskiego odnośnie torby do szpitala? Interesuje mnie czy faktycznie wszystko co piszą na stronie ze zapewniają jest dostępne. W dobie koronki nikt mi tego nie dowiezie, a nawet jakby to do szpitala nie mam w cale tak blisko.
na Jaczewskiego faktycznie wszystko zapewniają, ale teraz jest remont i generalnie nie ma przyjęć, są tylko dwa awaryjne łóżka do porodu, więc musisz szukać innego szpitala niestety. potwierdzone info sprzed kilku dni od mojego prowadzącego, który pracuje na Jaczewskiego.
 
na Jaczewskiego faktycznie wszystko zapewniają, ale teraz jest remont i generalnie nie ma przyjęć, są tylko dwa awaryjne łóżka do porodu, więc musisz szukać innego szpitala niestety. potwierdzone info sprzed kilku dni od mojego prowadzącego, który pracuje na Jaczewskiego.
Nie wiesz może jak długo ma trwać ten remont?
 
na Jaczewskiego faktycznie wszystko zapewniają, ale teraz jest remont i generalnie nie ma przyjęć, są tylko dwa awaryjne łóżka do porodu, więc musisz szukać innego szpitala niestety

Nie wiesz może jak długo ma trwać ten remont?
Też w sumie jestem ciekawa bo termin na 03.03.21. Wizytę u mojej ginekolog (lekarz tego szpitala) mam w ten piątek więc podpytam i jak coś dam znać :).
 
reklama
Do góry