reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

reklama
Krystian tez ładuje nózkami w buzi tylko jak zdejme mu pampersa naie trzeba długo czekac.Dziewczyny moja córka wogole nie brała i tez sie wychowala wioc sie nie martwcie bo kazdy dzidziol jest inny
 
Ziutka - u ciebie mniejszy jest silniejszy a u mnie odwrotnie:-)Kamil trzyma a kubie leci.Co do podnoszenia glowy na brzuszku rehabilant zalecil nam kladzenie maluchow na swoje kolana i pomaganie im przy podnoszeniu glowek poprzez podnoszenie do gory glowki za brodke - tez dziala. Ale sprobuje tak jak ty - palcami po grzbiecie.
 
Wiktoria łapie swoje nóżki, ale do buźki sama jeszcze nie wkłada. Jak mama jej pomoże to chwilkę potrzyma, ale jak póści nie powtórzy sama.
Szacunek dla mam bliźniaków, ja chyba bym już dawno wylądowała w jakimś zakładzie... :) Za bardzo bym się przejmowała wszystkim :laugh:

Papatki
 
oj Elcia 09 jeszcze troche i rzeczywiscie wyladuje w jakims psychiatryku:-) Momentami to juz nie wyrabiam - caly dzien z dziecmi - jak jeden usnie to drugi wstaje i tak na przemian - nawet na chwile wytchnac nie dadza. Jednego koncze karmic a drugi juz glodny. W domu to sie rodzice ze mnie smieja ze tylko szukam kogos chetnego zeby mu dziecko wcisnac chociaz na chwile. A dzisiaj- nie wytrzymalam i ryczalm razem z nimi - myslalam ze dzieci czym wieksze tym bardziej grzeczne ale u mnie jest na odwrot - robia sie coraz gorsze. Mam nadzieje ze kiedys z tego wyrosna
 
Asiuleks właśnie o tym mówię ;) I pomyśleć że jak byłam młodsza to bardzo chciałam bliźnięta, a teraz z jednym czasem nie mam czasu na wiele rzeczy
Szacuneczek :)
 
Jakos to przetrwamy - i tak jest juz latwiej niz na poczatku - teraz to przynajmniej w nocy spia

a twoja niunia daje ci pospac w nocy?
 
Hania od ok. 3 tyg. wklada nozie do buzi. Moja starsza corcia zaczela wkladac jak miala 5,5 m-ca.

Swobodnie przekreca sie z plecow na brzuch i odwrotnie. Nie moge jej zostawic samej na lozku, bo pelza i gotowa mi spasc. a i jeszcze cwiczy stanie na glowie z wyprostowanymi nogami. No i siedzi, co prawda chwieje sie na boki, ale utrzymuje rownowage. Jestem troche "przerazona", bo idzie u niej to wszystko jakos szybko. Nawet lekarka potwierdzila, ze pojdzie raz dwa.
Po "lenistwie" Emilki w okresie niemowlecym, jestem zaskoczona ze rozwoj moze przebiegac tak szybko.
 
reklama
Asiuleks moja Wiktoria przesypia czasami całą noc, a czasem budzi się nawet 2 razy. Nie wiem od czego to zależy, ale nie ma źle ;) Wstajemy o 4:40 (praca i służba u babci)

Pozdrawiam
 
Do góry