reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

nikola urodziła się 2 marca 2005

109ow.jpg
 
reklama
Powitać nowo przybyłe Mamusie i ich Pociechy! U nas drobne kłopoty - chyba ząbki będą, bo Laura marudna i nawet cyc jej nie uspokaja, natomiast smarowanie żelem dziąsełek i owszem. Poza tym była już 30-stka mamy i chrzciny Laury (23.07), które wytrzymała dość dzielnie, bo zanim zdążyła się rozpłakać tata włożył jej smoczka. A ja wypatrzyłam u niej coś, co wygląda mi na skazę białkową - takie liszajowate plamki na klatce i troszkę na pleckach. Do swoich lekarzy nie mam po co iść, więc najpierw wypróbuję kąpiel z krochmalem i poobserwuję co się będzie działo. Pozdrawiamy serdecznie.
wycite20qw.png
 
mój maluch piszczy i gada jak najety czasami az głowa peka.Teraz wymyslił nowa zabawe-sciaganie skarpetek i branie nog do buzi!!!!! Akrobata.Jak zrobił to pierwszy raz miał zdjeta akurat pieluche,złapał girke i do buzi przy tym puscił baka z wysiłku i strzelił kupe. A było to wszystko w takim tepie ze nie zdazyłam zareagowac. Smiechu było pełno. Klaudyna az sie popłakała ze smiechu. Wogole mozna padac ostatnio stale cos wywija.
 
Rzeczywiście boki zrywać można! Ja nie mogę się doczekać kiedy Laura weźmie stópkę do buzi-to tak rozkosznie wygląda. Nie wiem czemu jeszcze tego nie robi, może te szelki jej przeszkadzają (ma dysplazję lewego bioderka). Poczekamy...
 
Mój Damianek do tej pory nie wkłada nóżek do buzi ;D Czy wszystkie dzieci tak robią czy są jakieś odstępstwa od normy? :p
 
eeeeeee no babule. Nie przejmujcie sie , ze Wasze dzieci czegos tamn nie robia. Na wszystko przyjdzie pora. Ja sama widze jak to z moimi chłopcami bywa. Jeden potrafi to, drugi tamto. Róznice sa ogromne!
 
Ziutka a czy twoje chlopaki trzymaja juz sztywno glowki?bo mojemu kubusiowi jeszcze leci do tylu a kamilek juz trzyma
 
witam, :laugh: moja Nikola też wypa nóżki do buzi, a w zasadzi próbuje ;D brakuje jej jeszcze troszkę... ale trening czyni mistrza...
najlepiej jej to wychodzi jak leży bez pampera...

my.php
 
Ja się zakochałam w Hani minozki! Cudowna dziewczynka. Następnego planuję synusia, także minozka nie oodawaj nikomu swojej córy, ok?!
 
reklama
Do góry