reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

reklama
Dziewczyny wasze brzuszki super! Dotka, flamandka, Clue i Czarni!! Jesteśmy coraz większe :-DCzarni no ale Ty prowadzisz ze swoim "maluchem ":-D:-D

A to MY dzisiaj, czyli 15-16 tc :-)
15-16tc.jpg

Nałozyłam pierwszy raz dzis moje jeansy z poprzedniej ciąży- typowo ciązowe, ufff jaka ulga dla brzuszka taki luz!! Ale odrazu wylazł :-D
 
Widać widać ten brzuszek ;-) domyślam sie że prowadzę w wielkości bo kogo nie spotkam to każdy jaki brzuszek październik czy listopad? A ja styczeń mina ich wtedy jest pozwalającą :-D
 
Cluue no pięknie się brzucholek zaokrąglił:)Na sierpniówkach dziewuszki z takim brzulkiem przeważnie miały dziewuszki, zabobony jak nie wiem, ale może coś w tym jest:)


Czarni jesteś chyba na 1 miejscu jeżeli chodzi o piłeczkę, cudowna, śliczna...

Marzenixx no i kochana widać cudna piłeczka się klaruje...start jak się patrzy....


Emilia no dzieciaczek już brzuszek wypiął, piękne mieszkanko się tworzy:)

I kochane ja z moim 17 tc....



255p5bd.jpg


Ten sam etap I ciąży
attachment.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czarni No spory brzuszek spory, ale większość mam przy kolejnych ciążach ma szybciej większe brzuszki więc nie przejmuj się tym wcale ;)

To są moje zdjęcia. Jakoś wydaje mi się że na tych zdjęciach mniej widać niż w rzeczywistości jest... Mam wrażenie że brzuszek jest już spory, a w sumie na zdjęciu tego nie widać... Chyba że to moje wrażenie tylko :p

Mój 12 tydzień i kilka dni i zdjęcie z dzisiaj czyli 17 tydzień i kilka dni.
DSC05201.jpgDSC05835.jpg
 
Do góry