reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Paula - ale numer, taki mały a tyle forsy :D a pomysł małża normalnie jakbym widziała mojego szwagra, też się garnie do takich fotek...
Sylwia- ale lasencja :D z Ciebie...
a Olinek gość :D i ten zając - ha ha - też mamy takie rajstopy a nie wpadłam coś takiego :p
E_micia- śmieszek z Adasia - a jaki on ma kolor włosów - blondi?
Paulina- świąteczny Adaś duuuży chłop!
Sandraq- Wiki super :)
Patrysia- a z Alanka widzę, że pyzulka się robi, jak z C. normalnie :)
A Dominiś fajny straszy brat :)
Agbar - te oczy Alexa i buzia ze zdumienia/radości?- wow
Jol - Zuzka w tej kiecce- po prostu gwaizdeczka.
Sel -czy mnie się wydaje, czy Alicja ma bardzo długie nogi?
Małgorzata - Nikusia śliczniutko wygląda.
Beti - Wioletka super - uwielbiam takie uszy w czapeczkach u naszych szkrabów!
Pasubrzuch - ale zalotnie Emilka wyszła na tej ostatniej focie!
Morka- diabełek jest świetny!
Gośka - duży ten Twój Dominiś, a faktycznie nieźle uradowany kąpielą, ale co się dziwić tyle bąbelków - a swoją drogą skąd ich tam tyle?
My na emolium nic nie mamy...
Astrid- jak Młody to robi że tak pięknie siedzi :D
a zdjecie z kocicą - wow- mój M stwierdził że to niemożliwe i to na pewno pluszak - ha ha P.S. mamy 2 koty :D...tylko nasze mają pomysły i zakusy do kładzenia się na, nie obok...
 
Wszystkie dzieciaczki super! śliczniusie
A to mój Antolek
 

Załączniki

  • IMG_0760..jpg
    IMG_0760..jpg
    21 KB · Wyświetleń: 38
  • antoś..jpg
    antoś..jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 40
Fotki przecudne! Nie jestem w stanie każdej odpisać bo miałam do nadrobienia kilkanaście stron, ale każde zdjęcie dokładnie obejrzałam. Nasze bobaski są prześliczne, słodziutkie a czasami zabawne dp łez :)
 
reklama
Do góry