reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Julka jest niesamowita:) taka zrelaksowana na jednym zdjatku a na drugim tak patrzy w obiektyw jakby troszke oburzona ze jej sie zdjecie robi:) Sliczny skarb!
 
Sel sesja cudo..tylko pozazdroscic:-)

A to my z dzis:-)czyli 39plus6...
 

Załączniki

  • 39w6t (7).jpg
    39w6t (7).jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 69
agbar sliczny kompaktowy (jak to moja polozna ujela) brzusio...jestes podobna do mojej kolezanki z pracy :)
 
Agbar, aż zazdroszczę rozmiarów :-D brzusio śliczny :-)

Sel, ja też muszę dorwać swojego na ostatnią sesję :-) Ale fajne mieliście pomysły :-)
 
Ostatnia edycja:
dzieki Pasibrzuch. Moj kot nie byl zbyt zadowolony z naszego pomyslu ale wyszlo ze jest czyms zainteresowany (a w rzeczywistosci biedak marzyl tylko o tym zeby zwiac:p)
sesja byla w wiekszosci spontaniczna chociaz nie powiem....szukalam pomyslow na google wpisujac sesja ciazowa.
 
reklama
dzieki Pasibrzuch. Moj kot nie byl zbyt zadowolony z naszego pomyslu ale wyszlo ze jest czyms zainteresowany (a w rzeczywistosci biedak marzyl tylko o tym zeby zwiac:p)
sesja byla w wiekszosci spontaniczna chociaz nie powiem....szukalam pomyslow na google wpisujac sesja ciazowa.

Chyba własnie sprzedałaś mi pomysł :-D
mam nadzieję, że zdążę go jeszcze wykorzystać :-)

Czechow, kurcze, ja miałam taki brzuszek gdzieś koło 25 tygodnia... normalnie zazdroszczę! (choć wiadomo, że każda tak naprawdę ponarzeka, a lubi swój brzuszek :-D)
 
Ostatnia edycja:
Do góry