reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
To super dżastina !! :) To ty masz synka wielkoludka :) Moja mała jest naprawdę mała, mieści się w normach ale tych dolnych i moja ostatnio w ciągu miesiaca przybrała 450g tylko (ale dalej jest w normie) ale ja też duża nie byłam i T tez nie byl dużym chłopaczkiem wiec Olcia też maluda :)

sluchajcie, moj szkrab obecnie wazy 2,130
ile waza wasze pociechy? u mnie to pomiedzy 10 a 50 centylem, wiec nie za duzo :/
 
Gosiaczek ważne, że maluszek jest w normie lepiej nie porównywać, bo każde dzieciątko rośnie swoim rytmem i mamy tu wiele pokaźnych bobasków ale są też i kruszynki jak moja.
Mam wizytę 16-05 i to będzie juz 36tc i jeśli mała będzie ważyć 2000-2100 to będę już zadowolona, bo póki co jest nadal poniżej 2kg. Jak widzisz różnie bywa, a twój ma już 2130 a to 34t4d więc nie martw się i ciesz się z dzidzi w normie :tak:

Dziękuję za miłe słowa, wy zawsze podbudujecie :-)
 
Gosiaczek ważne, że maluszek jest w normie lepiej nie porównywać, bo każde dzieciątko rośnie swoim rytmem i mamy tu wiele pokaźnych bobasków ale są też i kruszynki jak moja.
Mam wizytę 16-05 i to będzie juz 36tc i jeśli mała będzie ważyć 2000-2100 to będę już zadowolona, bo póki co jest nadal poniżej 2kg. Jak widzisz różnie bywa, a twój ma już 2130 a to 34t4d więc nie martw się i ciesz się z dzidzi w normie :tak:

Dziękuję za miłe słowa, wy zawsze podbudujecie :-)

Dzieki za otuche, jestem przeczulona na tym punkcie ze względu na odwieczne uwagi rodziny i znajomych nt. mojej "chudej" ciązy :baffled:

Lekarz jednak uważa, że to kwestia genów i gabatytów rodzicow i chce mu bardzo wierzyc ;-)
icak a jaka jest obecnie twoja waga? ile kg przytylas w ciązy? ;-) - nie chce sie w żaden sposób porównywac czy coś, jesli nie chcesz oczywiscie nie musisz odpowiadac

patrzac na foto widze akuratną, zdrową kobietkę w ciązy :)) wyglądasz bardzo dobrze :)))
nie wiem czemu wszyscy mi tak dokuczają?? - olac to :)) :p
 
Ostatnia edycja:
mamusiu WOW ta pierwsza fota mnie powaliła !! hhaha superaśna... a te nastpne, pięknosci !! Piękny kształt masz, nie takiego wielkiego rozlanego bebecha jak ja :)
icak oł lord !! ale ci zazdroszczę !! Pewnie sama mozesz buty wiazac, skarpetki zakladac, wstawac z łóżka, czy wychodzic z wanny :) Mi we wszystkim mąż musi pomagac, nawet mi pedicure robi bo ja nie ogarniam tematu :D :p
 
Anapi, mamusia,Saffi,blusia,aaga dziękuję kochane
Asinka,justynka jeszcze ostatni miesiąc przed nami, a zdjęcia kłamią :-D - brzucho dziś z pomiaru 110cm, a teściowa jak mnie widzi mówi że brzucho wielki i rozlany :confused::-D
Gosiaczek ja akurat mam +10kg, w dodatku ja i mężuś należymy do pokaźnych osobników a w brzuszku taka kruszynka rośnie, ale mam nadzieje że przez najbliższy miesiąc jeszcze nadrobi. Nie przejmuj się żadnymi komentarzami! Ściskam na odległość
Doggi :-D ide na łatwizne i buty tylko baleriny, więc nie ma problemu z wiązaniem, skarpetki jeszcze wciągam, z łóżka i wanny wstaje jak pokraka ale nadal sama i uwielbiam siedzieć po turecku - oby jak najdłużej było to moźliwe, a z pedicure niedługo poszaleje u kosmetyczki - trochę rozpusty przed porodem, a co ;-) mała jak wyjdzie to pierwszym co zobaczy będą stopy mamy, wiec trzeba je podrasować :-D
 
reklama
pedicure niedługo poszaleje u kosmetyczki - trochę rozpusty przed porodem, a co ;-) mała jak wyjdzie to pierwszym co zobaczy będą stopy mamy, wiec trzeba je podrasować :-D
Dobre podejscie Icak, usmialam sie troche, ale jednak pierwsza rzecza, ktora mala zobaczy nie bede Twoje stopy, ale Twoja ... :-D:-D
 

Podobne tematy

Do góry