reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Pozwole sobie wstawić zdjęcia przekrojowe mojego brzuszka tzn. robione pod koniec 4, 5 a ostatnie obecne pod koniec 6 miesiąca.
Co sądzicie duża różnica? hehe :-D
brzusio - koniec 4 mca..jpg
koniec 4 mca
brzusio - koniec 5 mca.....jpg
koniec 5 mca
brzusio - koniec 6 mca.......jpg
koniec 6 mca, poniżej pierwszy raz wstawie zdjęcie zrobione brzusiowi na wprost - moim zdaniem jest ogromny!
brzusio - koniec 6 mca.jpg
 
reklama
mamusia czerwcowa ładniutkie mieszkanko dla dzidziusia, komfortowe i już!!! różnice widać szczególnie między 5 a 6 miesiącem...ale to dobrze...ja mam wcale nie mniejszy...
 
mamusia czerwcowa - no powiem, że brzuszek wygląda zjawiskowo :tak: jak u modelki ;-)
jol - tez masz bardzo zgrabny brzuszek ...

zastanawiam się, kiedy nasze mieszkanka zaczną przybierac te ogromne cięzki rozmiary, o których opowiadają mamy, tesciowe i starsze panie :sorry:

no ale wchodzimy w III trymestr - powinno się już zacząc dmuchanie balonika :-p;-)


ps dziewczyny, napiszcie ile wasze dzieciątka miały gram w 26-27 tygodniu
nie wiem, ale juz tak mam, ze zawsze sie martwie na zapas :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Gosiaczek, nie wiem ile mała miała w 26-27 t.c. ale w 24 miała 540 :) Za tydzień kolejna wizyta i może zobaczę ile ma tym razem.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry