reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
Mnie tylko gnebi ze kazdy dopytuje czy jestem gruba i ile przytylam, mowiac szczerze to wydaje mi sie to przykre i zlosliwe bo czego do holipki oczekuja?? ze schudne???? ja ma 6na + i staram sie nie rozpedzic za mocno bo po Milce nie stracilam wszystkiego ale te komentarze to juz mnie dobijaja achhhhhh
No wlasnie, jak to jest, ze znajome, przyjaciolki, rodzina, siostry ilekroc by nie rozmawialy przez tel czy gg (ze wzgledu na odleglosc) to ZAWSZE pierwsze pytanie pada w stylu "ile juz przytylas?" "bardzo juz gruba jestes?" itp zamiast zwyczajnie zapytac "jak sie czujesz?" "czy wszystko jest w porzadku? a moze czegos ci trzeba" :wściekła/y:

ps. co do smarowania - to od 2 miesiecy uzywam na noc babydream balsamu, bardzo wydajny - mam jeszcze polowe ale zastanawiam sie nad inwestycja w mustele bo za chwilke III trymestr samo nawilzanie + wit E moze nie wystarczyc, a tej marcóweczce szczerze wspolczuje rozstepow na brzuszku - no ale podobno laserowo mozna ładnie wszystko usunac, tylko potrzeba cierpliwosci :)
 
Ostatnia edycja:
Ja smaruję biust, brzuch, uda i pośladki ciążowymi specyfikami, a resztę normalnym balsamem. I jak na razie-odpukać:tak:-niczego niepokojącego nie zauważyłam, choć rozstępów "nabawiłam się" kiedyś z niewiadomych przyczyn :-(
 
Nie chcę nikogo dołować, ale ja w pierwszej ciąży nie miałal ani jednego rozstępu aż do porodu:wściekła/y:ja tylko urodziłam to się przeraziłam:szok:teraz też nie mam ale przygotowuje się już na poporodową niespodziankę:-)
 
Tak ja pisze dubeltówka rozstępy mogą pojawić sie pod koniec ciąży.Ale wiadomo jak mają już sie pojawić nich robią to jak najpóźniej,zasze to zwiększa szanse że będzie ich niewiele.
 
No wlasnie, jak to jest, ze znajome, przyjaciolki, rodzina, siostry ilekroc by nie rozmawialy przez tel czy gg (ze wzgledu na odleglosc) to ZAWSZE pierwsze pytanie pada w stylu "ile juz przytylas?" "bardzo juz gruba jestes?" itp zamiast zwyczajnie zapytac "jak sie czujesz?" "czy wszystko jest w porzadku? a moze czegos ci trzeba" :wściekła/y:

ps. co do smarowania - to od 2 miesiecy uzywam na noc babydream balsamu, bardzo wydajny - mam jeszcze polowe ale zastanawiam sie nad inwestycja w mustele bo za chwilke III trymestr samo nawilzanie + wit E moze nie wystarczyc, a tej marcóweczce szczerze wspolczuje rozstepow na brzuszku - no ale podobno laserowo mozna ładnie wszystko usunac, tylko potrzeba cierpliwosci :)

też ostatnio słyszałam takie pytanie, a moja odpowiedź brzmiała:
"dziękuję dobrze sie czuje, a mały zdrowy póki co"
ale im w pięty poszło, a moja satysfakcja - bezcenna :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Mnie wszystkie kolezanki tez pytaja jak ja sie czuje i jak mala sie rozwija... Tylko ciotki klotki pieprzą cały czas "jaaaki ty masz wieeeelki brzuch!! Ja takiego nie miałam..." itd itp bla bla bla... NIECIERPIĘ ICH, a jaki ja mam miec brzuch? Jakby nie było no cóż jestem w ciąży, brzucha lekkoatletki nie będę teraz miała !! grrrrr
 
reklama
też mnie to wkurza!
"ale masz duuuży brzuch, lekarz Ci chyba źle termin wyznaczył..."

a ja na to bezczelnie. No brzuszek spory, ale tylko 4 kg przytyłam więc Cię nie dogonię (a Ona 30 kg w całej ciąży)


:-D:rofl2:
 

Podobne tematy

Do góry