reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Jol Ty na pewno będziesz w czerwcu rodzić?????????? Super brzuszek.

No JoL to samo pomyślałam...rany, jaka malutka brzuszynka...


traschka wypraszam sobie...do standardów nie należę??:rofl2: Ja mam ledwo B...wrrrr a wy tu alfabetem zarzucacie!!Dałybyście trochę jak Wam za dużo.
Mnie to natura obdarzyła pupą a'la jennifer lopez :crazy: A teraz to już chyba większą mam niż ona...:confused2:
No to ja zawsze w A lub małe B, a teraz ledwo w C sie mieszczę...buuuuu, od samego początku mi się cyc rozrósł...a poprzednio dopiero w 6/7 miesiąc...teraz trochę się przystopowało.


Trasia ... urośnie oj urośnie :-D poczekaj na nawał :-p

No może się nie zdarzyć, jak u mnie...czego nie życzę...zaraz po porodzie cycki zniknęły jak brzuch....:-(

ironia, zolza, marta super brzuszki dziewczyny, ..
 
reklama
No dziewczyny super brzuszki:) Marta, Zołza Ironia dorodne te Wasze brzunie!
Mój jak na moje standardy przechodzi sam siebie, jak wrócę z wakacji ( bo siedzimy na mazurach) to coś wrzucę. Jest przeogromny jak na moje gabaryty i tak jak z Zosią brzuich mi zaczął przeszkadzac po 30 tc tak teraz już odczuwam dyskomfort i muszę się liczyc ze swoimi rozmiarami, mówię wam czuję się jak w kompletnie nowej sytuacji. Boje się że tym razem rozstępy wyjdą, bo skóra będzie dużo dłużej rozciągnięta:( Ale smaruję dzielnie oliwką i nie panikuję na zapas.
Brodawki też ciemne i kreska od pępka w dół wyszła, cho pewnie jeszcze ściemnieje.
 
Kurczę, dziewczyny, ja to w ogóle jestem poszkodowana: owłosiony brzuch, ciemna linia od pępka, czarne brodawki i pełno żyłek na cyckach.:wściekła/y:Dobrze, że jeszcze rozstępy mi się nie porobiły, ale to chyba kwestia tego, że intensywnie smaruję brzuch, uda i cycki Mustelą.

w żadnym wypadku nie jestes poszkodowana :-) mam identycznie, tylko ciemnej linii jeszcze dobrze nie widac, ale taki maly cien jest
no ale wlochy na brzuchu to rosną jak rzeżucha :-D:-D dobrze ze białe, ale coz wszystko przede mna - moga jeszcze i zciemniec heheheh
 
Dziewczyny wszystkie brzuszki są super i widzę ,że wszystkie już mocno zaokrąglone...no cóż najwyższa pora :-)

A to mój domek-koniec 24tc
DSC00063.jpg
 
reklama

Podobne tematy

Do góry