reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

reklama
kadza Madziula jak porcelanowa laleczka :-)

Madziorka oj masz małego akrobatę - coś mi mówi, że za chwilę będzie Ci raczkował :tak: I naprawdę duży chłopina (albo Ty drobniutka? ;-))

Mini oczka Duszki naprawdę potrafią zauroczyć - takie prawdziwe iskierki ;-)

Angel zdjęcie z butlą zdecydowanie przoduje w tej sesji ;-) Sweet :-)
 
Reniuszek śliczny Maksio :))
Perelandra ale z Marcinka już duży chłopczyk :))
Angel jak zawsze Dorianek to dorodny chłopczyk, wycałowałabym go w każdą fałdeczkę, klocuszek mały :))
Vill ale Rafałek to silny i śliczny chłopczyk :))
Atomówka, jak pięknie sobie Aleks siedzi :))
Ewstra śliczna pannica z Antosi :))
Bożenka ale ta twoja Kornelka ślicznie się rozwija, śliczna panienka :))
Agusia śliczna z Ciebie kobieta i jakich masz ślicznych synków a Alex cudowny chłopak :))
Kadza śliczna Madziulka :))
Madziorka śliczna kobieta z Ciebie i synuś również uroczy:))
Mini śliczna Dusiaaa, piękne oczka i jaka panienka urocza :))
 
wpadłam na chwilę zobaczyć dzieciaki
są cudowne i rosną tak szybko...
Angel widzę, że Dorianek spędza czas bardzo aktywnie...i jaki podobny do taty :tak:
Vill Rafał bardzo się zmienił, super facet rośnie
Atomówka Aleks ma zamiłowanie do zwierzaków w genach... nie wiadomo kto do kogo się przymila bardziej :-D
Ewstra ależ z Tosi śliczna dziewczynka, jakie ma duuuże oczy
Bozienka Kornelka to takie radosne stworzenie, no i z bratem tworzą chyba niezły tandem, a chodzik jak widać służy nie tylko do "chodzenia"
agusiakemisia no takie wakacje to ja rozumiem... Alex zadowolony wyciągnął się na całą długość :-), oj oczka faktycznie duże :-D
kadza jaka słodka mini-Madzia
Madziorka Adaś taki zawadiaka, jego miny powalają:-D, a jaki duży
Mini Duszka też mini ale taka śliczna, że ojeju
lastpetunia Roksanka taka śmieszka i iskierki ma w oczach brązowych (?)
Amandla mała już ucieka z wózka? słodka jest
 
Perelandra powiem ci że sama nie wiem jaki ma kolor :/ czasami są piwne a czasami zielone z domieszką piwnego :/ ja mam oczy piwne a mąż właśnie takie zielono-piwne i już ja sama nie wiem jaki ona ma kolor oczu :/
 
kadza śliczna niebieskooka kruszynka
madziorka uwielbiam Adaśka minki
mini byłam fanką Twojego brzuszka, teraz jestem fanką Dusi. no straaaaaasznie mi się podoba jest prześśśliczna!
angel Dorian to dopiero chłopisko, mimo że jeden z młodszych. Cudowne są poranne uśmiechy
last obydwie świetnie wyglądacie
amadla Mania piękna dziewuszka, a nózie do schrupania
pere fajny marynarz
 
O! Jakie ładne panie :-) last Roksanka urodę ma zdecydowanie po mamie

WOW! Ale Marysia się już wysoko podnosi :tak: Piękna pannica juz z niej.
Ja już od jakiegoś czasu próbuję upolować śpiące nóżki przerzucone prze wózek, ale mój syn ma normalnie jakiś aparatoradar :confused2:

Pere spory już ten Twój majtek ;-)
 
Mini Duszka jest obłędna, cud nie dziewczyna
Angel no piękny uśmiech, dlaczego ten mój jak widzi aparat robi się taki poważny? Taki uśmiech można całe życie oglądać nie?\
Kadza no proszę jak ładnie sobie kubeczek trzyma, mała zdolniacha
Madziorka stopy z buzi cudne, no i przedostatnia fota z dupką z górze miodzio
Last haha Roksanka chyba będzie mądrą dziewczynką skoro już w tym wieku po książeczki sama sięga
Amandla ale duża Twoja niunia jest, i jak się pięknie podnosi wysoko
Pere Rafałek jak mały kapitan wygląda, mały przystojniak

W ogóle nie wiem jak to możliwe ae z Naszej grupie są same śliczne dziewczynki ach takie do schrupania ( o facetach nie iszę bo to z założenia płeć brzydka haha :p ,) Jak mi się marzy za jakiś czas taka mała królewna'
 
reklama
Do góry