reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków

reklama
Ja jak zwykle miałam proble ze wstawieniem zdjęcia wiec chociarz w sygnaturz go umieściłam :)

( Ja dalej jeszcze troche nie ogarnieta - jutro mąż idzie już do pracy bede sama jak paluszek z maluszkiem :szok:. Hehe trzeba się wprawiać nie ma wyjścia !!! Obiecuje że jeszcze zajrze :) - uzupełnie wątek z opowieściami i postaram się Was troszke nadrobić :):) Sciskam wszystkie Kobietki !!!!!! Trzymam za Was Kciukasy &&&&&&&&&& !!!! )
 
eh a gdzie zdjęcie ???!!!!!!!!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

:-:)-( nie moge sobie z tym poradzić. Zdjecie jest jako awator - dobre i tyle :/...

Przysiąde do tego jak znajde więcej czasu :tak:
 
Ostatnia edycja:
100_0054.jpg100_0041m.jpg100_0002m.jpg
Nasza Nadia :) Z kwiatuszkiem od Taty, z braciszkiem i w swoim łóżeczku :)
Pozdrawia wszystkie ciocie na BB :)
 
reklama
Do góry