reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

tak a propo bezpieczeństwa zdjęć jeszcze to właśnie odkryłam, że jak wrzuca się tu linki do albumów np. na picassie to można je otworzyć nawet nie będąc zalogowanym :szok::no::sorry2:
 
reklama
Nie wiedziałam, że jest taka możliwość :baffled:
Dziulka na Twoim miejscu też bym pousuwała te fotki, gdzie Leane jest na nich naga, i nie tylko tu.
Te zdjęcia z placu zabaw świetne, piękną macie już tam wiosnę :-)
 
ja mam albumy zabezpieczone jesli podaje linka to tu akurat wszyscy moga ogladac a tak to tylko dla tych ktorym link wysle. spoko:)) usunelam wszystko , zostawilam na zamknietym
 
DSC04824.jpg Na poniedziałkowej imprezie;-)
DSC04836.jpg Podczas dzisiejszego spacerku.
 
Happy- ja mam 30tkę i nie wiedziałam, że masz takiego chłopa do wzięcia :-) fajnie, że masz takie duże dzieciaki, ja czasem żałuję, że nie miałam szybciej pierwszego.

Mała Mi- Łukasz jaki elegancik, a uśmiech ma nie samowity.

Dziulka- ja też usuwam swoje fotki, kiedyś zostawiałam na dłużej, ale jak przeczytałam artykuł o właśnie szpiegowaniu dzieci na forach to teraz wstawiam uważniej i na moment, chociaż podejrzewam, że ci co mieli zobaczyć i sobie poświntuszyć-że tak brzydko napiszę to zdążą to zrobić nawet jak człowiek na chwilkę je wstawi. Bo tych typów to pełno w sieci jest. Dlatego ja się ograniczam z tymi fotkami, szkoda, że mi się nie udało zobaczyć Leany jak się kąpie :-)
 
reklama
mała mi cóż za przystojniak :-) Super! :-)

moriam z Mauritki jest prześliczna panienka :-)

co do zdjęć golasków to o wrzucaniu takowych gdziekolwiek - jestem przeciwna bo dla chcącego.. ja moge się przyznać że moja Isia nie ma takiego ANI JEDNEGO. Nie chce żeby kiedykolwiek sie wstydziła jakby ktoś z rodziny ogladał jej zdjęcia gdy pisklakiem była ;-) :-D Ile ja sie namęczyłam zeby jej zrobić zdjęcie w baseniku w zeszłe wakacje jak sie na golaska kąpała coby tak uchwycić zeby niczego widać nie było ;-)
 
Do góry