reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

MONA ta twoja musi byc ciezsza bo Leane wazy z 11 teraz a wizualnie wydaje sie chudsza.... ale Nadusia kawalek baby!!! woow:))) slodziak taki ze szok:)))
ELWIRKA uwielbiam twoje sesje:))))
KASIS Bllazej ma zywa maskotke:)))))))) super:))
 
reklama
lolisza, ale Franek sie zmieniał, a teraz taki duży już chłopak, super :tak:

sarisa,
przez to podobnieństwo naszych dzieciaczków, to ja mam nadzieje, że jak będzie mi dane mieć jeszcze córeczke to będzie właśnie tak wyglądała :zawstydzona/y:

monimoni,
super z was dziewczyny ;-)

mona, wow Nadusia to duża dziewczynka, ale zobaczysz jeszcze jak zacznie śmigać po placu zabaw to się szczupaczek zrobi :tak: Słodka jest :-)

kasis, ale macie psiaka, a Błażejek widać zadowolony :-)

elwirka
, o domek pampersa, chyba Oli się podobało ;-)
 
elwirka- super to pierwsze zdjęcie i jak stoi, a jeszcze nie dawno obawiałaś się kiedy ona zacznie chodzić, a tu Panna stoi.
kasis- super pies, chyba lubi takie głaskanie, a mały jaki zadowolony.
 
roxanka- biedna niunia się wystraszyła, chyba jej coś zrobił, a to zdjęcie z rozczochraną czuprynką najlepsze jest, słodki cudak.
 
kroma, no troche łobuzował ;-) wytrącał jej z rączki butelke i wyrywał chrupka jak już swojego zjadł :-D ale płakała bo już była zmęczona. Mój to się o 19 dopiero rozkręca z zabawą, a Laurka już do spania szykuje :tak:
 
Wszystkie maluszki śliczne :biggrin2:

P1050877.JPG mamo, a co to?:happy:
P1050854.JPGna łonie natury;-)
P1050871.JPG skubie sobie korę z drzew:-D
P1050905.JPG pozostało mi około 40 schodów do pokonania :laugh2:
P1050909.JPG hmmm , może kiedyś Cię przerosnę:-p
P1050869.JPG spacerek po trawce;-)
P1050666.JPG liczę paluszki w stopkach
 
reklama
Do góry