reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

Anrus, Ada, i jak tam Wasze wieczorki?

Asia - te akcje z przyssaniem do mamy super, moja Patusia robi mi malinki na szyi hihi.
 
reklama
IZA spał od godziny 15.00:szok: wstał n kąpeil papu i dalej kima wstał potem już po 23 ale smoczek zrobił swoje poszedł spać i zjadł o 00.30 potem o 4.30 i potem 0 8.00 i śpi non stop:dry: aż się martwię bo to dziwne jak na niego z rana bynajmniej nogy nie spał tylko ze mna był dopiero drzemka była o 11.00 i potem szedło spać...:dry:
 
Iza u mnie to wieczor zawsze jest nie miły wszystko jest ok do kąpieli i kąpiel ubieranie spokojnie a potem kiedy mam zamiar ją przystawić do piersi to już jak się rozedrze to niema rady a smoczka nawet nie pokazuj wtedy bo jest jeszcze gorzej i tak od 20 do 23 jest noszenie lulanie karmienie co godzinkę az w końcu o 23 usypia
 
No - jestem z siebie dumna :) własnoręcznie obniżyłam poziom łóżeczka Patusi i zamontowałam karuzelkę :) Teraz wygląda to tak:
 

Załączniki

  • lozio.jpg
    lozio.jpg
    111,6 KB · Wyświetleń: 45
Iza a jaka to posciel?
ale jestes zdolna;-):tak::-D
Alinek to juz taki duzy chlop;-):-) i rzeczywiscie taki meski;-):-):-D:-D:-D
a Martynka cuuuudna:tak::tak::tak::tak::tak:
i wogole wszystkie dzieciaczki :tak:
Pati jak kmicic zgadzam sie:tak:;-):-D:-D:-D
Asia twoja niunia tez sliczna:tak:
a ksiaze Amirek to jak sie gimnastykuje to sie niezle kurczy:tak:;-):-D i pupe ma zgrabna:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
IZA ja łóżeczko w ogóle zmontowałam sama:sorry2: tak jakoś nie mogłam się doczekać aż mój to zrobi....

ale masz śliczną pościel gdzie kupiłaś bradzo mi się podoba...

MAJU ano pupka królewska:-D
 
Kupiłam u mnie w Gdyni w hurtowni Vitalia ale firmy za chiny nie moge sobie przypomnieć...

Ada - nie ma to jak zdolne babki. Tu tylko takie są :)
 
no to obie jestescie dobre w skrecaniu lozeczek;-):-)
Iza szkoda ze nie pamietaszfirmy bo super jest ta posciel:tak: a ile za nia zaplacilas?
a to trochę mojego Misia:tak:
 
Ale MISIO fajowy chopak:-D:laugh2: i jak fajnie język pokazuje:-) ślicznie wygląda i z tatusiem i tak słodko śpi....aż dziw że takie szkraby potrafia dać czasem tak popalić słoneczka nasze:-)

mój zazwyczaj tak język wypych do przodu dziwnie:baffled: jakby mu cos przeszkadzało i się krzywi przy tym:baffled: ale pleśniawek nie ma:nerd:
 
reklama
Majka ja mam chyba dzisiaj jakiś zastój z mózgu, przecież na metce od zamka błyskawicznego jest nazwa firmy - Terjan, mają swoją stronę Sklep firmowy firmy TERJAN ale coś tam się chyba muli. Niestety ceny raczej sobie nie przypomnę, bo mąz płacił hihihi.

A Misio już taki duży chłopak, zwłaszcza na zdjęciu z tatusiem to widać. I ładnie to tak języczek cioteczkom pokazywać Misiaczku kochany? ;))
 
Do góry