reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Czesc dziewczyny :)
Zastanawialam sie z tym mierzeniem brzuszkow, moja polozna zawsze mierzy od gory brzuszka do kosci lonowej ( na jakies wysokosci jest dzidzius) , mam z 29-go tygodnia 31 cm. Czy wy tez to macie mierzone a jesli tak to jakie sa wasze "wymiary"????
 
reklama
Czesc dziewczyny :)
Zastanawialam sie z tym mierzeniem brzuszkow, moja polozna zawsze mierzy od gory brzuszka do kosci lonowej ( na jakies wysokosci jest dzidzius) , mam z 29-go tygodnia 31 cm. Czy wy tez to macie mierzone a jesli tak to jakie sa wasze "wymiary"????

mi nie mierzy odległości na brzuszku:-) ale za to lekarz mnie na samolocie wymaca zawsze gdzie jest tzw.dno macicy... na to samo wychodzi... po prostu w momencie gdy ciążę prowadzi położna a nie lekarz to jest chyba sposób na określenie tego parametru...

tak mi się wydaje:happy:
 
Czesc dziewczyny :)
Zastanawialam sie z tym mierzeniem brzuszkow, moja polozna zawsze mierzy od gory brzuszka do kosci lonowej ( na jakies wysokosci jest dzidzius) , mam z 29-go tygodnia 31 cm. Czy wy tez to macie mierzone a jesli tak to jakie sa wasze "wymiary"????

mi też w ten sposób mierzy, ale nie mówi, jakie ma wymiary. Mówi po prostu, perfect lub ok:-D:-D. W lipcu było 26 cm, jak się nie mylę teraz nie wiem.
 
Czesc dziewczyny :)
Zastanawialam sie z tym mierzeniem brzuszkow, moja polozna zawsze mierzy od gory brzuszka do kosci lonowej ( na jakies wysokosci jest dzidzius) , mam z 29-go tygodnia 31 cm. Czy wy tez to macie mierzone a jesli tak to jakie sa wasze "wymiary"????

Ja nie miałam robionych nigdy takich pomiarów... Ja na wizycie u mojego gina mam obszerną pogadankę+badanie wewnętrzne:-)
 
Czesc dziewczyny :)
Zastanawialam sie z tym mierzeniem brzuszkow, moja polozna zawsze mierzy od gory brzuszka do kosci lonowej ( na jakies wysokosci jest dzidzius) , mam z 29-go tygodnia 31 cm. Czy wy tez to macie mierzone a jesli tak to jakie sa wasze "wymiary"????
Takie wymiary nie sa robione w Polsce!!!! Jedynie poza granicami! Wten sposob polozne mierza ilosc wod plodnych oraz wielkosc dzidzi:-)
Pozdrawiam mamy pazdziernikowe!
 
Czesc dziewczyny :)
Zastanawialam sie z tym mierzeniem brzuszkow, moja polozna zawsze mierzy od gory brzuszka do kosci lonowej ( na jakies wysokosci jest dzidzius) , mam z 29-go tygodnia 31 cm. Czy wy tez to macie mierzone a jesli tak to jakie sa wasze "wymiary"????
Moja dzidzia przy takim badaniu miala w 31tc - 33cm,co w UK okreslono na"duzo ponad norme";-)Takze mysle ze i Twoja dzidzia do maluszkow nie nalezy;-):-)
A oto moj wielgachny brzucholek dzisiaj tj 33t1d:-DJak mowi moja mama gdyby nie to ze troche sie obnizyl - niedlugo by mi zeby wybil;-):rofl2:
 

Załączniki

  • 33t1dII.JPG
    33t1dII.JPG
    48,6 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
Mayo mały nie jest ale za to jaki piękny :-D:tak:
ja przez długi czas prawie w ogóle nie miałam brzuszka i tak zazdrościłam Wam wszystkim ... ale jakiś czas temu nieźle wyskoczył, jak na razie jest wysoko i uciska niemiłosiernie na żebra
 
reklama
Do góry