reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

reklama
Dzieciaczki boskie! Bez wyjątku!

coś na poprawę humorku :-D
 

Załączniki

  • IMG_1192.jpg
    IMG_1192.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 60
Dziękuje dziewczyny za pochwały :-). Trochę się bałam tak ryzykowanej zmiany. Ale włosy miałam za bardzo zniszczone po trwałej :eek: Na szczęście trafiłam na super fryzjerke. Zrobiła mi odnowe biologiczną włosów, obcieła, wymodelowała i zgarnęła 4 dychy.. Ale kasa nie wyrzucona w błoto, na pewno jeszcze ją odwiedze :tak: Sama dobiera fryzury, doradza kolorek włosów i nie pada pytanie "to jak obcinamy?" co mnie strasznie denerwowało :wściekła/y:
 
reklama
Sama się zdziwiłam. Miała skasować 4 dychy za ścięcie i odnowe. A na koniec ja patrze a ta jeszcze modeluje prostownicą i szczotą i żelu dała :-D:-D:-D:-D A najlepsze jest to że mam do niej jakieś 100m a ja fryzjera po całym mieście szukałam... ;-):-):-):-) U nas samo obcięcie kosztuje 20-30zł, zalezy ile roboty i jaka długość włosów.
Z koloru zaproponowała mi bardzo jasny brąz plus miodowe pasemka na grzywce, ale mam do niej przyjść dopiero za 2 miesiące aż włosy odpoczną i zdrowie odzyskają po wcześniejszych eksperymentach :-D

====
W sobote byliśmy w Figielku. Mały szalał niesamowicie. Filmik jak skacze po trampolinie :-D

WRZUTA - Figielek
 
Ostatnia edycja:
Do góry