reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

gabrys 010.jpggabrys 023.jpga to moj babelek:-)
 
reklama
Ślicznie, po prostu przepięknie.
Każde Maleństwo jedyne, niepowtarzalne i wyjątkowe.

ps. Ewusia, podpisuję się pod zdaniem Ligotki.
 
Ewitka bo to wlasciwe nie jest gondola tylko taka wkladka do wozka. Taka mini gondolka;) a pozatym moja kobietka jest dlugasna:)nawet ubranka musze jej juz zakladac te od3-6mcy bo 0-3 juz ciasnawe:)
a u Nas dzis przepieknie 21 stopni:) takze spedzilismy prawie pol dnia w parku:) a tu tuz przed wyjsciem z domku:)
IMG_0331.jpg
W ogole to uwielbiam ten watek. Wszystkie dzieciaczki sa przecudowne:)
 
Maddusia zazdroszczę ciepełka, ja już drugi dzień nie wychodziłam, bo deszczowo, zimno i potwornie wietrznie.
Viki co za zbieg okoliczności, ta czerwona sukieneczka z mojej fotki (prezent od cioci) też jest firmy Daga :-) Ta sukieneczka jest ecru? A są też białe? A co do pozowania, ostatnio się polepszyło, ze nie płacze, ale trzeba się trochę namęczyć, żeby jakąś fajną minkę sfotografować.
 
Ostatnia edycja:
Ewitka bo to wlasciwe nie jest gondola tylko taka wkladka do wozka. Taka mini gondolka;) a pozatym moja kobietka jest dlugasna:)nawet ubranka musze jej juz zakladac te od3-6mcy bo 0-3 juz ciasnawe:)
a u Nas dzis przepieknie 21 stopni:) takze spedzilismy prawie pol dnia w parku:) a tu tuz przed wyjsciem z domku:)
Zobacz załącznik 344723
W ogole to uwielbiam ten watek. Wszystkie dzieciaczki sa przecudowne:)
a przykrywasz ja jeszcze jakos?
 
A tutaj ta niespodzianka, jak zrobila mi dzis moja Gabunia :-)

glowka.jpg

Ewitka: Gdzie kupiłas ta opaske z kokarda?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mysia no pięknie!
Opaskę dostałam w ciuchlandzie jak kupowałam sukienkę :-) Ale jest dość ciasna i mam wrażenie, ze jej główkę sciska i założyłam tylko do fotek :-)
 
Do góry