reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

dziewczyny, dzieciaczki cudne :)
viki, oj to bardzo wcześnie twój synuś zaczął chodzić, mój jak miał 7 miesięcy to dopiero siedział :)

nio:) robił furorę - a żeby nie było, ze wizjonerka jestem kilka okropnych jakościowo fot z rodzinnego albumu:) - pierwsza gwiazdka Kubusia - urodził się na początku maja :)))
IMG_5838.jpgIMG_5846.jpgIMG_5839.jpgIMG_5848.jpg
pencil.png
 
reklama
nasia: Widze, że wozki Tako robia furrore w tym sezonie-ja tez mam i jestem baaaardzo zadowolona (moglby byc lzejszy)
A tak w ogole to zakochalam sie w trzecim zdjeciu :-) No po porostu model!

vikiigus: Rzeczywiscie strasznie silny Twoj synek :-) Ja chodzilam jak mialam 9 miesiecy, ale za to mama miala porobione ze mna, bo za nic nie moglam sie nauczyc zalatwiac jak potrzeba i ponad 3 lata chodzilam z pielucha i to tetrowa, bo pampersow wtedy nie bylo ;-)

Wszystkie dzieciaczki piekne :-)
 
nasia: Widze, że wozki Tako robia furrore w tym sezonie-ja tez mam i jestem baaaardzo zadowolona (moglby byc lzejszy)
A tak w ogole to zakochalam sie w trzecim zdjeciu :-) No po porostu model!

ja wczoraj na spacerku nad stawkami na około 10 wóżkowych mam naliczyłam 3 warriory i 2 tako:))))

a trzecie zdjęcie nasi- rewelacja :)))
 
reklama
maddusia- śliczna niunia - zaglądaj tu częściej;)
majuska- no w końcu ktoś napisał coś ku pokrzepieniu naszej ...próżności, heheh:)))
DorissŁ- no napis mówi sam za siebie :)...ja tylko załuje , że te wszystkie fajne koszulki z fajnymi napisami są po angielsku :(
ja m,am z polskim chyba tylko tę


DSC01826.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry