reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

reklama
bobomama24 nie wiem czy używasz chusty wiązanej a jeśli tak to czy na pewno dobrze ją wiążesz... bo w chuscie dziecko powinno miec odwiedzione nozki i kolanka na wysokosci pępka... chusta o tyle jest bezpieczna ze jak dziecko zawiazane jest w pionie np. w kieszonke lub kangurka i jest zawiązane ciasno to przyjmuje pozycje jakby leżał na brzuszku i kręgoslup nie jest obciążany bo chusta tworzy tzw "drugą skórę". A na tym zdjęciu ewidentnie widać że dziecko wisi... Zastanow sie czy na pewno chcesz fundować taką rozrywke malcowi...
 
a tu kochane stópki
IMG_1835.jpg
 
clauditka - slodko zahipnotyzowany tym lusterkiem
vikiigus - fajny pomocnik :)
jtaudul - super kolażyk .. ja tez chce takie wdzianko dla Milusi!!!
a ona biedna jak widac na fotkach większość ubranek ma po braciku..
Tamtee minki uchwyciłam jak mi leżała na kolanach i sobie pstrykałam a później wybrałam najfajniejsze.

img07gh36.jpg
 
reklama
dziekuje :)
A jakos wszyscy obcy ludzie mylą Dorianka z dziewczynka .
Wczoraj na spacerze tez, mimo ze byl poubierany w ciemne chłopięce ubranka tak jak tu :
(tak ostatnio z nami podróżuje na gape ;) , oczywiście uważamy przy tym na Milusie )
img0688v.jpg
 
Do góry