reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

Jejku Dziewczyny! Pisalam przed chwila na ogolnym, ze mam jakis gorszy dzien, ale teraz jak ogladnelam te wszystkie maluszki, to odwoluje! Naprawde przepiekne te Wasze Maluszki!! Nie wiem czemu ja jeszcze nie wkleilam dwojej Gabi, zaraz to nadrobie!
Naprawde sa cudowne!!

nixie:
Jak zobaczylam Twoja Milusie na tym zdjeciu, ktore masz kolo suwaczka (to w czapeczce) to w pierwszym momencie pomyslalam, "skad masz zdjecie mojej Gabi"? Sa bardzo podobne :-)
 
reklama
Zdjęcie0057.jpg Tutaj jeszcze w szpitalu
Zdjęcie0062.jpgA tutaj juz w swoim lozeczku
Zdjęcie0066.jpgTu jestem zlaaaaaaaaaaaaa!
Zdjęcie0067.jpgTu juz jestem grzeczna. Buzi?
Zdjęcie0070.jpgMleczko daj!
 
ale dziś się super zdjęciowo zrobiło - ja też zauważyłam , że na lutowie same slicznotki i przystojniacy;)

jejku - polis - jaką fajna fryzurke ma lenka :)))
 
No wlosow jej nie brakuje. Niedawno odkryla ze je ma i sie sama za nie ciagnie jak sie zlosci i sie jej uda piastke zacisnac. Oczywiscie to powoduje jeszcze wiekszy placz i mama musi interweniowac.
 
super maluszki są nasze wszystkie

Polis też zwróciłam uwagę na czuprynkę, boska. Mój ma trochę mnie włosków, ale też sie ciagnie.

Nasia jak ja bym chciała żeby mój synek po kąpieli też tak się cieszył a co do rączek, to mój sobie włożył palec do oka aż się popłakał.
 
reklama
Do góry