reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

ja tez mam taki rogalik do karmienia i tez ja zaczeła na niego kłasc, a wole jednak karmic na rekach.
wczoraj położyłam ją na brzuszku na rogalu i przyszli goscie, mała po chwili zasneła tak:

DSCF0343.jpgaz sie bałam że jej niewygodnie ale jednak nie.

DSCF0341.jpga tu juz nie spi

i jeszcze pozycja na plecach :
DSCF0332.jpg

i jeszcze wczoraj usneła tak, dopiero jak założyła sobie pieluche na twarz to usneła, tez ja co chwile kontrolowałam zeby sie nie udusiła ale jej takie ektremalne pozycje pasuja ( ma to po tacie)
DSCF0330.jpg
 
reklama
ligotka- fajna fotka;)

doriss - pozycji Twojej niuni nikt nie przebije :)))

bobomamo- gratulacje dla niuni Izuni ;)))

a ja jakt to zobaczyłam nie mogłam się oprzeć

DSC02057.jpg
tytuł: ja tobie mówie mówie...
 
Wiecie to jest tak, że dopoki sie nie jest w danej sytuacji to człowiek myśli, że sobie nie poradzi, że nie ogarnie całego tego chaosu. Ale jak się nie ma wyjścia to się zaciska zębiska i jedziemy do przodu :tak:
Wiadomo czasu wolnego jak na lekarstwo i zamieszania równie więcej ale ile szczęścia z takich dwóch małych mężczyzn. Jak się zaczynają uśmiechać to zapomina się o tym, że przez ostatnią godzinę darli się w niebogłosy bo akurat mieli życzenie by być na rączkach a mama ich nie wzięła :-D
Dochodzimy do wprawy z organizacją czasu i zadań :cool2:
Teraz uważam, że "pojedyńcze mamy" to mają tyle czasu wolnego że hoho
Buziaki dla Wszystkich mam i ich maluszków:happy2:

Widzisz Figuniu a nie mowilam ;-).Ja tez zaciskalam zeby i to niejednokrotnie a mezus pracowal 70-80 godzin tygodniowo.Pod nosem smialam sie z mamusiek pojedynczych ze nie maja zielonego pojecia o czym mowia nazekajac na brak spania i czasu...
Buziaczki wielkie dla Was i duuuzo sil
P.S. Poczekaj az zaczna raczkowac i chodzic hihihi
 
reklama
Sliczne dzieciaczki, jak szybko rosna i sie zmieniaja :) a to nasze zdjecia ze spacerku
 

Załączniki

  • 31.jpg
    31.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 100
  • 33.jpg
    33.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 78
  • 27.jpg
    27.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 83
Do góry