reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

mój uchachany Igorek:-D

P3200084.jpg
 
reklama
pierwsza wizyta przyjęciowa Viktorii - 2 urodzinki kuzyna Nikodema - na zdjęciu solenizant;)
DSC02137.jpg

rodzinnie w 3/4:)

DSC02139.jpg
te bieszczady mają znaczenie symboliczne - bo zarówno owieczka jak też nasza niunia - stamtąd pochodzą ;)

a tu wygłupy tatusia ;)

DSC02130.jpg

a tu mamusine przymiarki...hmmm..w czym na imprezkę - czyli dylematy młodej damy:)

tron1.jpg

wygrał jeans- co widać wyżej, ale z racji że tato umorusał plackiem - został wymieniony na klasyczna czerwień;))))

i po imprezce ...

DSC02004.jpg
 
Ostatnia edycja:
DorissŁ zdjęcia super - ostatnie najlepsze :)

Powiedz mi odnośnie tej pieluchy, czy ona jest jakaś usztywniona trochę ? Z jakiego materiału jest uszyta ?
 
DorissŁ zdjęcia super - ostatnie najlepsze :)

Powiedz mi odnośnie tej pieluchy, czy ona jest jakaś usztywniona trochę ? Z jakiego materiału jest uszyta ?

nie znam sie na materiałach :)) ale jest taki zwykły ale w srodku jest wszyta flanela. Chodzi o to zeby bylo sztywno, mozna np to zrobic ze sztrukcu. Im bardziej sztywno tym lepiej :))

sliczne mamy dzieci ::
 
Ostatnia edycja:
vikingus widze ze nie jestem sama, ja to biegam od szafy u malej do sypialni gdzie ja przebieram i donosze co chwilke jakies ciuszki, zmieniam, dopasowuje itd... jak mamy gdzies wyjsc to juz rano szykuje ciuchy sobie i malej...

Dzieciaki sliczne uwielbiam tu zagladac!
 
a czy wasze małe babeczki nie protestują przy tych przebierankach?:)))
bo moją ubrać to trza mieć anielską cierpliwość hehe, teraz to bluzkę założyć jest wrzask
a ja bym chętnie postroiła i poprzebierała :))))
 
reklama
supr fotki, szoda ze nie możemy sie spotkać z naszymi dzieciaczkami,
ale by bylo duzo bobasów .
Vikiigus
piękne sukieneczki
 
Do góry