reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik 9-36 kg

tysia19969

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Luty 2017
Postów
40
Potrzebuje porady odnośnie fotelika samochodowego 9-36kg. Mamy ograniczony budżet bo tylko 200 zł. Co w tej cenie możemy kupić dla córki i jak z opiniami. Polećcie coś. Dziękuję
 
reklama
A

jaki mialas dla noworodka?

Dla dwóch synów miałam Maxi Cosi Pebble, niestety już się przeterminował i jest sfatygowany, dlatego wątpię aby był bezpieczny.
Dla córeczki tez planuje kupić jakiś MC, ale jeszcze nie wiem jaki, zapewne zdam się na fotelikowego Guru - Martę Istelska z tyłem.pl. Wolałabym coś tańszego niż Pebble Plus, bo czeka mnie wymiana auta.
 
reklama
Dla dwóch synów miałam Maxi Cosi Pebble, niestety już się przeterminował i jest sfatygowany, dlatego wątpię aby był bezpieczny.
Dla córeczki tez planuje kupić jakiś MC, ale jeszcze nie wiem jaki, zapewne zdam się na fotelikowego Guru - Martę Istelska z tyłem.pl. Wolałabym coś tańszego niż Pebble Plus, bo czeka mnie wymiana auta.
Ja sie zastanawiam nad maxi cosi citi, bo nie mam za duzo pieniedzy, a nie chce byle czego.
 
Kurcze, 200 zł to bardzo ograniczony budżet. Ja co prawda tez nie mialam za duzo kasy na fotelik, ale udalo mi sie wylapac za 340 zl Camo z EasyGo (ale tu tez mialam pewnosc, ze jakosc jest ok i jest unijna homologacja). Tylko ze to przedzial 15-36 niestety, wiec tobie sie nie przyda. Musisz szukac dalej albo rozlozyc kupno na raty??
 
reklama
reklama
Do góry