reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny sluz

kimi90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2016
Postów
225
Czesc dziewczyny. Wprawdzie jutro mam wizyte u swojego lekarza, ale nie chce sie caly dzien zamartwiac. Dzisiaj kiedy sie podcieralam na papierze byl taki dziwny sluz. Nawet nie wiem jak go opisac. Bylo go dosc niewiele i w formie takich bialo lekko zoltych, przepraszam za wyrazenie, glutow. Nie wiem czy to przez jakis stan zapalny, czy to czop sluzowy czego sie najbardziej boje. Mam zdjecie ale nie chce tutaj nikogo gorszyc. Jeslu ktoras sie zna i bedzie tak mila mi doradzic, to na priv najwyzej wysle zdj, zeby tutaj nikogo nie obrzydzac. Martwie sie, bo jestem dopiero na poczatku 26 tygodnia :(
 
reklama
Czop sluzowy ma czerwonawe zabarwienie. Czesto podczas infekcji grzybiczej zmienia sie kolor wydzieliny. Moze byc nawet zoltawo zielona lub grudkowata jak ser. Odczuwasz jakies swedzenie lub pieczenie? Zauwazylas zaczerwienienie na blonach sluzowych?
 
No wlasnie niestety w wigilie bylam u swojego lekarza w szpitalu bo mnie bardzo pieklo. Dostalam leki podzialalo i znowu jakby wrocilo czasem mam wrazenie. Juz nie w takiej istrej postaci, ale mam wrazenie ze znowu mam jakis stan zapalny. To nie byl typowy swiecacy sluz. To byla woda ktora wycieka mi przez luteine i takie hmm no nir wiem jak to opisac... strasznie sie martwie, ze to czop bo ta ciaza jest dosc problematyczna :(
 
Ostatnia edycja:
Bierzesz luteine? Ona przeciez tez calkowicie sie nie wchlania no i wyplywa. Jesli masz w domu masc clotrimazolum mozesz sie posmarowac, to nie zaszkodzi a pomoże na ewentualne pieczenie czy swedzenie. A jutro opowiedz lekarzowi o calej sytuacji.
 
Bierzesz luteine? Ona przeciez tez calkowicie sie nie wchlania no i wyplywa. Jesli masz w domu masc clotrimazolum mozesz sie posmarowac, to nie zaszkodzi a pomoże na ewentualne pieczenie czy swedzenie. A jutro opowiedz lekarzowi o calej sytuacji.
Przyjmuje luteine dopochwowo ale ona jak wycieka to w formie mokrego proszku bialego. A to byl taki cieniutki jakby glut...
 
Jest szansa, ze niestety pojawił się stan zapalny. Natomiast jeśli się niepokoisz podjedź do szpitala i poproś żeby sprawdzili.
 
Bylam w szpitalu w piatek i lekarka nic nie wspomniala. Nie wiem czy luteina utrudnia stwierdzenie przez te uplawy ktore powoduje. Jutro mam swojego lekarza, zobacze co mi powie. Dziekuje za zainteresowanie :)
 
Stan zapalny. Dostalam pimafucin. Polecacie jakis zel do higieny intymnej dla kobiet w ciazy? Mialam jeden (rozowy z rossmanna) ale mialam wrazenie ze mi nie sluzy. Odstawilam, stosuje mydlo, ale to chyba tez nie najlepsze, zeby utrzymac odpowiedni pH... :/
 
reklama
Do góry