reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny śluz z krwią

Dołączył(a)
3 Październik 2022
Postów
2
Witam. Tydzień temu we wtorek w terminie zamiast okresu dostałam dziwne skąpe jak na miesiączke plamienia (raz wieksze, raz mniejsze plamy krwi, bez ciągłego wpływu), które trwało do soboty czyli w sumie jak tradycyjna miesiączka 5 dni z czego przez piątek i sobote w sumie może były ze trzy większe pojedyncze plamy. Od niedzieli do dzisiaj (sroda) zaobserwowalam u siebie tylko rano dużo ciągnącego się śluzu o barwie kawy z mlekiem a w nim nitki krwi. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji ani z plamieniem ani ze śluzem.
Wczoraj byłam u ginekologa, wszystko mu zgłosiłam, wykluczył ciążę, stwierdził że nie jestem w fazie okoloowylacyjnej, bo pecherzyk w jajnku jest maly, jedyne co zauważył to nadżerka o której nie wiedziałam, ale już podobno nieaktywna, wyleczona. Co może być przyczyną takiego śluzu?
 
reklama
Bylas u lekarza i to on powinien odpowiedziec na twoje pytania. Organizm kobiety to nie zegarek i czasem cos sie przestawia, rozregulowuje. Jest duzo rzeczy, ktore na to wplywaja. Jesli bedzie to jednorazowa sytuacja to po prostu moglo to byc jakies zawirowanie hormonalne. Jesli sytuacja bedzie sie powtarzac to najlepiej, zeby lekarz zalecil sprawdzenie, co jest przyczyna takiej sytuacji.
 
Do góry