reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne testy ciążowe

Justyna21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2020
Postów
66
Hej dziewczyny 🙋‍♀️
To mój kolejny wpis na tym portalu, przejdę do konkretów staramy się z mężem o dzidzie. Ostatni okres miałam 10 marca trwał on 7 dni (był bardziej skąpy niż zawsze). Kolejna miesiączka powinna pojawić się 13 kwietnia do tej pory brak. Mam dziwny śluz, robiłam też testy ciążowe, ale to już same zinterpretujcie te wyniki sama nie jestem pewna tego co ujrzałam. Na jednym jest zarys kreski zaś na drugim nie.. Pomóżcie proszę o rady.
 

Załączniki

  • f1b5a330-a1d9-4030-aac5-f2b905351f23.jpg
    f1b5a330-a1d9-4030-aac5-f2b905351f23.jpg
    83,7 KB · Wyświetleń: 1 702
reklama
Hej dziewczyny 🙋‍♀️
To mój kolejny wpis na tym portalu, przejdę do konkretów staramy się z mężem o dzidzie. Ostatni okres miałam 10 marca trwał on 7 dni (był bardziej skąpy niż zawsze). Kolejna miesiączka powinna pojawić się 13 kwietnia do tej pory brak. Mam dziwny śluz, robiłam też testy ciążowe, ale to już same zinterpretujcie te wyniki sama nie jestem pewna tego co ujrzałam. Na jednym jest zarys kreski zaś na drugim nie.. Pomóżcie proszę o rady.
I jeszcze jedno pytanie: który jest z kiedy i jakiej godziny? chodzi mi o poranny mocz
 
No to tak ten gdzie jest zarys był zrobiony 22.04 z pierwszego porannego moczu, a ten pod spodem to dzisiejszy i również z pierwszego porannego moczu.
 
reklama
Do góry