reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwna ciąża

Dołączył(a)
25 Listopad 2017
Postów
1
Witam. W czasie stosunku z moim partnerem pękła nam prezerwatywa. Po 10 dniach zrobiłam test. Wyszedł pozytywny. W związku z tym udałam się do lekarza. Lekarz zrobił mi usg. Powiedzial, że nie może potwierdzić ciazy, bo to za wcześnie. Widział jakiś mały pecherzyk co może sugerować ciążę, ale na tym etapie trudno to stwierdzić, zwłaszcza że był nisko ułożony i nieosadzony. Powiedzial, że testy mogą się mylić. Umówił mnie na wizytę za dwa tygodnie. Jutro przypada ta wizyta. Wczoraj zrobiłam dodatkowy test. Wynik ten sam. Miesiaczki nie mam. Odczuwam ból brzucha jak przy okresie. Możliwe żebym nie była w ciąży?
sad.png
 
reklama
Z Twojego opisu wnioskuje, że raczej nie ma możliwości byś w ciąży nie była. 10 dni po stosunku to zdecydowanie za wcześnie by lekarz mógł coś dojrzeć.
Bóle brzucha są w ciąże częstą przypadłością, więc tym się nie sugeruj.
Nie ma okresu, testy pozytywne - więc raczej wykluczyłabym, że to coś innego.
A co to za gin który rutynowo w niedziele przyjmuje?
 
U mnie po dwóch dniach od opoźniajacej się miesiączki zrobiłam test, wynik pozytywny. Brzuch mnie pobolewał jak na miesiaczkę, ale do dnia dzisiejszego cisza ( aktualnie jestem w 37 tc). Do lekarza wybrałam się w 6-7 tc( od dnia ostatniej miesiączki). W Twoim przypadku wizyta była toszkę za wcześnie, lekarz na tym etapie nigdy nie potwierdzi ciąży w 100%, gdyż zawsze jest to ryzyko selekcji naturalnej.
Wszystko na to wskazuje, że jesteś w ciąży.
Możesz jeszcze zrobić badanie krwi beta Hcg i powtórzyć po 48h, przyrost powinien być ok.66%. Skoro masz lada dzień badanie to nie ma sensu poczekaj. Który to dzień od ostatniej miesiączki??
 
Testy się mylą???ciekawy lekarz! To skąd bhcg w Twoim moczu??? Zrób bhcg z krwi 2 razy w odstępie 48h i wiesz wszystko - sensie czy ciąża rozwija się prawidłowo - tak jak napisała Edyta ważny jest przyrost.
 
Testy dają jakieś 95% pewności, ale to ,,mylenie się" jest w drugą stronę czyli pokazuje, że nie ma ciąży, a jednak jest. A że jeszcze nic na ekranie nie widział to tak chlapnal.
 
10 dni po to bylo zdecydowanie za wcześnie dlatego lekarz nic nie widział najlepiej isc 2 tyg po zrobionym tescie.
Ja tez sie w 1 ciąży pospieszylam i tez nic widać nie było dopiero 2 tyg pozniej.

Nie rozumiem takich dziwnych pytań okresu nie masz testy pozytywne a Ty sie pytasz czy w w ciazy nie jestes....:/
Chyba logiczne ze jestes.
A bol jak na okres to normalne jak nic innego sie nie dzieje macica zaczyna rosnąć.
 
Witam. W czasie stosunku z moim partnerem pękła nam prezerwatywa. Po 10 dniach zrobiłam test. Wyszedł pozytywny. W związku z tym udałam się do lekarza. Lekarz zrobił mi usg. Powiedzial, że nie może potwierdzić ciazy, bo to za wcześnie. Widział jakiś mały pecherzyk co może sugerować ciążę, ale na tym etapie trudno to stwierdzić, zwłaszcza że był nisko ułożony i nieosadzony. Powiedzial, że testy mogą się mylić. Umówił mnie na wizytę za dwa tygodnie. Jutro przypada ta wizyta. Wczoraj zrobiłam dodatkowy test. Wynik ten sam. Miesiaczki nie mam. Odczuwam ból brzucha jak przy okresie. Możliwe żebym nie była w ciąży?
sad.png
Zrob test krwi na chormon ciazowy
 
reklama
reklama
Do góry