reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Byłam ze starym kupić prezenty na narodziny dziecka znajomych (wcześniej pisałam, że wybieram ale nic nie wybrałam). Mocno się uruchomiliśmy na wyprzedażach w smyku, a potem jeszcze na dziecięcych rzeczach w rossmannie. Ale to frajda kupować ciuszki dla noworodka, stary się mega uruchomił i wariował np. na śpioszki z motywem tom&jerry. Dosyć dobrze dźwignęłam to emocjonalnie, spodziewałam się, że popłaczę sobie wieczorem. Ale nie- spontanicznie stary umówił nas na oglądanie mieszkania na wynajem na moim ukochanym osiedlu, bo zobaczył na fb świeże ogłoszenie. I wyszło tak, że się wyprowadzamy z obecnego i przechodzimy na inne. Cena z opłatami wyjdzie nas tyle samo, ale dużo większy metraż i bardzo ciepły blok z grubymi ścianami. W przyszłym tygodniu pewnie wyprowadzka. Nie spodziewałam się tego i nie planowałam (jedynie co roku zimą przeklinałam nasze obecne mieszkanie, bo nagrzać tego nie idzie i wchodzi grzyb- nowe budownictwo robione byle jak). Teraz siedzę otępiała i próbuję przetrawić, co się wydarzyło😂
 
Byłam ze starym kupić prezenty na narodziny dziecka znajomych (wcześniej pisałam, że wybieram ale nic nie wybrałam). Mocno się uruchomiliśmy na wyprzedażach w smyku, a potem jeszcze na dziecięcych rzeczach w rossmannie. Ale to frajda kupować ciuszki dla noworodka, stary się mega uruchomił i wariował np. na śpioszki z motywem tom&jerry. Dosyć dobrze dźwignęłam to emocjonalnie, spodziewałam się, że popłaczę sobie wieczorem. Ale nie- spontanicznie stary umówił nas na oglądanie mieszkania na wynajem na moim ukochanym osiedlu, bo zobaczył na fb świeże ogłoszenie. I wyszło tak, że się wyprowadzamy z obecnego i przechodzimy na inne. Cena z opłatami wyjdzie nas tyle samo, ale dużo większy metraż i bardzo ciepły blok z grubymi ścianami. W przyszłym tygodniu pewnie wyprowadzka. Nie spodziewałam się tego i nie planowałam (jedynie co roku zimą przeklinałam nasze obecne mieszkanie, bo nagrzać tego nie idzie i wchodzi grzyb- nowe budownictwo robione byle jak). Teraz siedzę otępiała i próbuję przetrawić, co się wydarzyło😂
No i fajnie ❤️
 
Byłam ze starym kupić prezenty na narodziny dziecka znajomych (wcześniej pisałam, że wybieram ale nic nie wybrałam). Mocno się uruchomiliśmy na wyprzedażach w smyku, a potem jeszcze na dziecięcych rzeczach w rossmannie. Ale to frajda kupować ciuszki dla noworodka, stary się mega uruchomił i wariował np. na śpioszki z motywem tom&jerry. Dosyć dobrze dźwignęłam to emocjonalnie, spodziewałam się, że popłaczę sobie wieczorem. Ale nie- spontanicznie stary umówił nas na oglądanie mieszkania na wynajem na moim ukochanym osiedlu, bo zobaczył na fb świeże ogłoszenie. I wyszło tak, że się wyprowadzamy z obecnego i przechodzimy na inne. Cena z opłatami wyjdzie nas tyle samo, ale dużo większy metraż i bardzo ciepły blok z grubymi ścianami. W przyszłym tygodniu pewnie wyprowadzka. Nie spodziewałam się tego i nie planowałam (jedynie co roku zimą przeklinałam nasze obecne mieszkanie, bo nagrzać tego nie idzie i wchodzi grzyb- nowe budownictwo robione byle jak). Teraz siedzę otępiała i próbuję przetrawić, co się wydarzyło😂
Super news! To teraz jakieś malowanko, odświeżanie mieszkanka, i bum cionsz za chwilę! 😁
 
Dziewczyny umówiłam się do bardzo dobrego profesora na wizytę,terminy były odległe, aż na 28 go listopada,ale wyjaśniłam moją sytuację, opowiedziałam i wizytę będę miała 20go lipca bądź 27go lipca. Będę z profesorem również rozmawiać na temat laparoskopii diagnostycznej z udrażnianiem jajowodów. Najpierw oczywiście temat zwężenia szyjki macicy, wszystko po kolei. U mnie musi być co 3 miesiące cytologia robiona i właśnie nadchodzi pomału czas,aby ją zrobić i na pewno jeśli będzie laparoskopia to muszę mieć świeży wynik.
Z całych sił trzymam kciuki za Ciebie ❤️
 
Hejo ! Pytanie do tych, które biorą/brały acard. Mam brać od owu, jeśli wezmę dzień przed np, czy dzień po to będzie ok ?
No i czy rano czy wieczorem?
 
Hejo ! Pytanie do tych, które biorą/brały acard. Mam brać od owu, jeśli wezmę dzień przed np, czy dzień po to będzie ok ?
No i czy rano czy wieczorem?

Czy rano czy wieczorem to w sumie nie wiem, bo ulotka np. o tym nie mówi. Ale myślę, że możesz brać i dzień prze owu, można go brać cały cykl tak naprawdę
 
reklama
Do góry