reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
o esu samochód odstawiony do mechanika. 4800 zł. *****.
My musimy się pozbyć naszej maździoszki, pewnie za jakieś grosze bo się sypie i nie opłaca się inwestować 😢 Zostaniemy z jednym autkiem, a jednak przyzwyczailiśmy się do dwóch i niezależności... Nie stać nas na razie żeby jakiś kupić, będziemy musieli się przyzwyczaić. Chyba że się trafi jakaś oferta, w co wątpię, to może byśmy pożyczyli...
 
No zrobił mi koniec końców to usg i powiedział co widzi, ale zaznaczył, ze oni się monitoringiem i leczeniem niepłodności nie zajmują i wystawia mi skierowanie do kliniki niepłodności z medicovera i mam się dowiedzieć jaki to jest koszt, bo pierwsza wizyta jest za darmo.
No do teraz jestem w szoku
Niestety te wszystkie prywatne ubezpieczenia medyczne wykluczają diagnostykę i leczenie niepłodności... Niektórzy lekarze przymykają oko i pewnie wpisują w kartę coś innego, żeby nikt się nie przyczepił. Ale to nie reguła.

Ja dzisiaj sprawdziłam na IKP, że zwolnienie, które dostałam w zeszłym tygodniu było z kodem Z31 postępowanie prokreacyjne - zapłodnienie pozaustrojowe. No i kurva nic się nie ukryje, aparat państwa już wie ☹️.
 
@Moonstone
Screenshot_20220711-184209_Facebook.jpg
 
Cześć dziewczyny!
Zdałam dziś egzamin kończący 12tygodniowy kurs, niestety musiałam oszukiwać, bo nie radziłam sobie na bieżąco z godzeniem pracy z nauką. No ale trudno, liczy się efekt końcowy. To nie medycyna, żeby od tego zależało czyjeś życie.
 
reklama
Do góry