reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Popieram @Moonstone - ogólnie w Toruniu wystarczy pójść na Stare Miasto i chodzić. Co krok masz coś ciekawego.
Wszystko zależy od tego co lubisz. Oprócz tego co powyżej to mogę polecić Muzeum Piernika, Planetarium - naprawdę fajne pokazy tam są i mniej i bardziej naukowe, można sobie wybrać Ciekawe jest też Muzeum Podróżników im. Tony`ego Halika. Koniecznie Fontanna Cosmopolis wieczorek - pokaz dzwieku i światła.
Kawałek dalej Park miejski i cudnym mostkiem Zakochanych - jakby ci sie zachciało trochę zieleni. I oczywiście spacer wzdłuż Wisły obowiązkowo!

.
Ogolnie wydaje mi się, ze Toruń jest nawet ładniejszy niż Karków :)
 
reklama
Cześć,
Tu zdrowa, teoretycznie płodna żona młodego mężczyzny. Wszystkie badania zrobione, ciąży nie ma. Owulacji też nie. Czemu? Wydaje się że bez powodu. Hormony w normie, jajniki drożne, po stronie męża nie może być lepiej. Mam 36 lat ale ginekolozka rozkłada ręce. Nie spieszy mi się specjalnie do pieluch ale trochę kończą mi się pomysly na sprawdzanie powodów braku owulacji (i ciąży). Co sprawdzalyscie? Oprócz hormonów, drożności itp? Podstawowych rzeczy.
 
Takie zakupy mogę robić xD
 

Załączniki

  • Screenshot_20220711_133505_com.shopee.pl.jpg
    Screenshot_20220711_133505_com.shopee.pl.jpg
    228,4 KB · Wyświetleń: 46
Będzie ciepło 😁😁 końcem września plazujemy jeszcze śmiało w bcn wiec tam na południu to będziesz się smażyć na plażce 😁😁

My lecimy na Sardynie za 3 tyg 😁 wyszlo nam drogo bo wybraliśmy właśnie północ, costa smeralda, ale pocieszam się tym ze nasz hotel teraz kosztuje 2800 euro za 5 nocy a my zapłaciliśmy połowę tego 😁 bo zarezerwowalismy jak jeszcze wlochy wymagały paszport covidowy. Janusze biznesu!

O jakim teście mówisz?

Mega polecam Minorkę! Duzo bardziej mi się podobała niż Majorka. No i Ibiza ale to poza sezonem. Jest obłędna!
Sardynia jest dużo tańsza we wrześniu, serio. Ale ja koniecznie chciałam zahaczyć jeszcze o sierpień wiec uznałam ze skoro na Sardynii już byłam to teraz Sycylia 😁😁
 
Ogolnie wydaje mi się, ze Toruń jest nawet ładniejszy niż Karków :)
JA mam sentyment do obu. Oba miejsca sa piękne i maja urok i cięzko mi wyrokować. Na pewno Toruń jest mniejszym miastem i niektóre aspekty życia tam są łatwiejsze. Ale Kraków mnie zachwycił lata temu i jednak to jest moje miejsce. TEż nie bez powodu dużo ludzi mówi ze Toruń to taki mniejszy Kraków - klimat jest troche podobny.
 
reklama
Będzie ciepło 😁😁 końcem września plazujemy jeszcze śmiało w bcn wiec tam na południu to będziesz się smażyć na plażce 😁😁

My lecimy na Sardynie za 3 tyg 😁 wyszlo nam drogo bo wybraliśmy właśnie północ, costa smeralda, ale pocieszam się tym ze nasz hotel teraz kosztuje 2800 euro za 5 nocy a my zapłaciliśmy połowę tego 😁 bo zarezerwowalismy jak jeszcze wlochy wymagały paszport covidowy. Janusze biznesu!

O jakim teście mówisz?

Mega polecam Minorkę! Duzo bardziej mi się podobała niż Majorka. No i Ibiza ale to poza sezonem. Jest obłędna!
Na Ibizę i Minorkę na pewno się też wybiorę 😂 są na mojej liście
 
Do góry