reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny czy to mogą być objawy ciąży?

reklama
Wiem, wiem. Staram się tego nie robić. Nie nakręcać się. Dlatego czekam tak do tygodnia, co ma być to będzie :)
Podświadomie się nakręcasz, ja też sobie wmawiałam że tego nie robie , aż w końcu miałam tak dość psychicznie, że mysle jeszcze chwila i psychiatryku wyladuje ,pamiętam ja z przyjacielem się pokłóciłam o to ,a za miesiąc 2 kreski
 
Podświadomie się nakręcasz, ja też sobie wmawiałam że tego nie robie , aż w końcu miałam tak dość psychicznie, że mysle jeszcze chwila i psychiatryku wyladuje ,pamiętam ja z przyjacielem się pokłóciłam o to ,a za miesiąc 2 kreski
Hmm, cudów się nie spodziewam tym bardziej po tej konizacji. Naczytałam się już tyle, ze głowa pękała od nadmiaru informacji. Ilu ludzi tyle opinii 🙈
 
Do góry