reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
O rety, ile zawołań, już odpowiadam. Dopiero wróciłam do domu, bo wizyta trwała dwie godziny z przerwą na wyniki. Dzisiaj zostaliśmy cudownie zaopiekowani, naprawdę.

To tak. hormony ma mąż za niskie, estradiol to w ogóle niższy niż najniższa wartość oznaczana przez ich lab, więc wiemy tylko, że <5. Może to wynikać z jego dziedzicznych za wysokich trójglicerydów.

Niestety obraz USG nieciekawy. Wygląda na to, że tu może być przyczyna tak ciężkiej postaci oligozoospermii, ale tego się nie da zdiagnozować tylko USG, potrzeba by było wielu już takich inwazyjnych badań i generalnie i tak się tego nie da naprawić, więc w zasadzie i tak bym nie chciała, żeby mąż je robił w tej sytuacji.

Dostał clo, 1 tabl dziennie. Za trzy tygodnie znowu hormony do badania i do konsultacji, jak nie wzrosną trzykrotnie, to będzie zwiększał clo.

Za trzy miesiące nasienie i wizyta, jeżeli mimo clo nie będzie wystarczającej poprawy, to znaczy, że problemem jest to, co na USG i jedynie ivf wchodzi w grę.

Ja się mam umówić do swojej lekarki na wizytę i będziemy też równocześnie mnie diagnozować, żebym za te trzy miesiące była gotowa do naturalnego działania, jeżeli to będzie możliwe albo do ivf, jeżeli się zdecydujemy.
To znaczy dałam reakcję „Kocham to!”, bo świetnie, że zostaliście zaopiekowani, super, że jest plan.

Natomiast same wyniki miejmy nadzieję, że po zastosowaniu clo się polepszą.
 
Moje kochane, do północy niedaleko, kończmy już ten wątek.

Wszystkim, które kończą luty w ciąży jeszcze raz serdecznie gratuluje 😍

Te, które oczekują na dwie kreski wyganiam tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/temat/marcowe-prawilne-kreski.124054/

@pluto_nova Was ugości
U niej rozprostujcie kości
W marcu wszystko z siebie dajcie,
W marcu cionsza wysikajcie 🧚‍♀️

Dobrego marca, kochane!
 
reklama
Dziewuszki korzystając ze jeszcze jest luty i poniekąd mogę tu pisać chciałam dać updated:

Mamy zarodek niecałe 9 mm z bijącym serduszkiem także dziękuję za kciuki i ciepłe słowa . Trzymam niezmiennie za Was bardzo mocni kciuki , dziękuję za wsparcie , będę Was stalkowac z ukrycia i kibicować ! Jesteście dzielnymi fantastycznymi fajterkami ! ❤️❤️🥹🥹
Bardzo się cieszę ❤️❤️❤️
 
Do góry