reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga jasna kreska

Kamila1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2021
Postów
225
Cześć dziewczyny :)
Test zrobiony dziś rano, pojawiła się od razu taka kreska, jest blada.
Cykle 28/30 dni, dzisiaj jest 28 dzień.
Co o tym myślicie?
 

Załączniki

  • 3FC3B043-D761-4E32-9F05-57EB204031B2.jpeg
    3FC3B043-D761-4E32-9F05-57EB204031B2.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 486
reklama
Cześć dziewczyny :)
Test zrobiony dziś rano, pojawiła się od razu taka kreska, jest blada.
Cykle 28/30 dni, dzisiaj jest 28 dzień.
Co o tym myślicie?
Jesli jest to bardzo wczesna ciąża to wychodzą właśnie bardzo jasne kreski.
Jasne, ale mimo wszystko różowe. Nie widzę na zdjęciu czy twoja jest różowa czy bardziej szara?
Testy facelle często miały fałszywe kreski, takie fabryczne.
Najlepiej wstrzymaj trochę picie i sikanie na choć 2h i zrób test innej firmy, albo dla 100% pewności idź na bhcg z krwi
 
Na dwoje babka wróżyła. Ja bym za 2 dni po prostu znowu zrobiła test, jeśli okres nie przyjdzie.
 
Jesli jest to bardzo wczesna ciąża to wychodzą właśnie bardzo jasne kreski.
Jasne, ale mimo wszystko różowe. Nie widzę na zdjęciu czy twoja jest różowa czy bardziej szara?
Testy facelle często miały fałszywe kreski, takie fabryczne.
Najlepiej wstrzymaj trochę picie i sikanie na choć 2h i zrób test innej firmy, albo dla 100% pewności idź na bhcg z krwi
Różowa :)
Pojawiła się od razu.
 
Przede wszystkim widać ją na pierwszy rzut oka, a nie gdzieś pod światło przy oknie.
Ja dwa razy trafiłam na taką i nie było ciąży. A w tej ciąży mi dużo bledsza wyszła, różowa, ale taką że nawet aparat nie uchwycił i jest ciaza. Koniecznie daj znać, bo te testy facelle są jakie są.
 
Ja dwa razy trafiłam na taką i nie było ciąży. A w tej ciąży mi dużo bledsza wyszła, różowa, ale taką że nawet aparat nie uchwycił i jest ciaza. Koniecznie daj znać, bo te testy facelle są jakie są.
Dzisiaj rano już była wyraźna kreska, zrobiłam badanie beta HCG, wynik 21,8 - wczesna ciąża :)
 
reklama
Do góry