reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe

mi już powoli brzuch zaczyna przeszkadzać w zakładaniu butów.... z kanapy też jakoś dłużej się zbieram no i zadyszka przy wejściu na 2 piętro:-D
 
reklama
U mnie również pojawia się zadyszka po wejściu na drugie piętro:-)no i straszna żarłoczność:-Dtak jak w I trymestrze prawie nie mogłam patrzeć na jedzenie to teraz jem wszystko co wpada mi w ręce:-D
 
A ja muszę powiedzieć że też mi w zasadzie te mdłościowe sprawy minęły. I coś co mnie bardzo cieszy nareszcie wracam do stabilności umysłowej. Jakoś te trzy pierwsze miesiące to miałam mózg jak z waty i nawet sklerozę. Teraz i w pracy już jestem wydajniejsza i mogę nadrobić zaległości a nawet mam zapał do sprzątania w domku :D Mam nadzieję że u was też ten drugi trymestr lepszy od pierwszego;-)
 
o tak! Skleroza mam straszną :rofl2: zapominam o podstawowych sprawach :laugh2: myślałam, że to od nadmiaru zadań ale przed ciążą więcej spraw naraz ogarniałam bez problemu :)
 
U mnie rozpoczęty 16 tydzień i przywitałam go bólami podbrzusza, takie pseudo miesiączkowe. Do wytrzymania ale powracają co jakiś czas. Zdarza się Wam tak również?
 
To może u mnie córka będzie :) Choć jeszcze się nie ujawniło ale jakieś mam przeczucie że chłopak.

Ostatnio mam nową technikę wstawania z łóżka - specjalnie wstaję zgarbiona/zgięta wpół a po pewnym dystansie/czasie zaczynam się prostować. Już nie mam dzięki temu takich klujących, przeszywających bóli brzucha jak się zrywałam od razu na stojaka. Śmiesznie wygląda ale co tam :-D
 
Jak to się stało, że dopiero teraz zauważyłam ten wątek?! :O

Ja wczoraj gwałtownie wstałam i dostałam takiego kłucia w prawym jajniku, że aż zgięłam się w pół, później oglądaliśmy kabarety i gdy się zaśmiałam znów kłucie... ale wytrzymamy! :)
 
reklama
Ja miałam straszne zawroty głowy kilka razy dziennie i zaczęłam znowu brać prenatal i pić szklankę soku z buraków dziennie i jak na razie jak ręką objął, a na krew z nosa dostałam maść emofix i też super zadziałała
 

Podobne tematy

Do góry