reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Długotrwały ból brzucha i rozwolnienia

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Dziewczyny może poradzicie. Synek 6lat od dłuższego czasu ok 4 mies cierpi z powodu brzuszka. Często go boli, ma rozwolnienia lub robi luźne kupy, czasami aż płaczę ze go boli, ale taki ból nie trwa długo, czasem ciężko mu określić rodzaj bólu, mówi że czuję jakby miał sucho w brzuchu. Morfologia i wyniki związane z pracą wątroby i nerek idealne, w badaniu kału i usg brzucha nic. W środę idę znów do pediatry, ale nie wiem czy to wystarczy. Co zrobić? Wizyta u gastrologa czy innego specjalisty? Próbowaliśmy 3 tyg odstawić nabiał i owoce ale nic to nie dało. Bardzo się martwię i nie wiem jak mu pomóc.
 
reklama
A podajesz jakiś probiotyk?
Moją starszą córkę bolał brzuch jak się czymś denerwowała.
Może chociaż poprosić pediatrę o skierowanie na USG brzucha?
A badanie w kierunku pasożytów robiłaś?
 
Gastrolog, dieta bez glutenu mozesz sprobowac. Ale jak nic nie wychodzi w badaniach to niestety moze byc zespol jelita drażliwego... Mam to dziadostwo od malego.
 
Do góry