reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam, jestem mamą niemalże 4,5 letniego Oskara.
Mamy mały problem, od jakiegoś roku musimy wybudzac Młodego na sikanie w nocy, na początku szło nieźle - wstawaliśmy raz i łózko było suche, potem mieliśmy kryzys - wstawaliśmy czasem po 3 razy, ale mieliśmy też wpadki w dzień, więc skierowaliśmy się do naszego pediatry i ona w jakimś stopniu pomógł, wstajemy znów tylko raz a wdzień raczej nie ma wpadek, a jesli już to raczej wynikające "z braku czasu".
Czy wy nadal wsadzacie swoje dzieci w nocy ? Oskar nei budzi się na sikanie, zdarzyło mu się to raz czy dwa zaledwie. Jak sobie z tym poradziłyście ?
 
reklama
Witam, jestem mamą niemalże 4,5 letniego Oskara.
Mamy mały problem, od jakiegoś roku musimy wybudzac Młodego na sikanie w nocy, na początku szło nieźle - wstawaliśmy raz i łózko było suche, potem mieliśmy kryzys - wstawaliśmy czasem po 3 razy, ale mieliśmy też wpadki w dzień, więc skierowaliśmy się do naszego pediatry i ona w jakimś stopniu pomógł, wstajemy znów tylko raz a wdzień raczej nie ma wpadek, a jesli już to raczej wynikające "z braku czasu".
Czy wy nadal wsadzacie swoje dzieci w nocy ? Oskar nei budzi się na sikanie, zdarzyło mu się to raz czy dwa zaledwie. Jak sobie z tym poradziłyście ?

WITAJ mam 4 letaną córcie skończyła w maju, ja córcie wysikuje raz w nocy i to wystarcza , przed spaniem wysika sie i w nocy raz budzę ją do wysikania, na początku ok. rok remu wybudzałam ja 2 raz ale pare razy mi zmoczyła prześcieradło( podłorzyłam po prześcieradło ceratkę aby nieprzemoczyła materaca spała w łużeczku a teraz od. 2 m-cy spi na swoim łóżku i terz podłożyłam ceratkę na wszelki wypadek gdyby sie zesikała) od niemal roku mam spokój z moczeniam prześcieradła.
Wysikaj dziecko przed spaniem i nich dużo nie pije na noc a może to przyziebienie??
pozdrawiam cie trzymaj sie cieplutko bedzie dobrze
ticker.php
 
Nie, Oskar juz moczy łóżka, chciałam tylko się dowiedzieć czy inne mamy też wysadzają w nocy jeszcze swoje 4 latki. Widzę, ze nie jestem jedyna :-) Czasem tylko zastanawiam się kiedy to się skończy ...
 
WITAM SIE Z RANA I OTO NEWS:-):-):-)....
:tak::tak::tak:OD WCZORAJ JESTEM DYPLOMOWANYM RATOWNIKIEM MEDYCZNYM:tak::tak::tak:
JAKA JA JESTEM SZCZĘŚLIWA TO MOŻECIE SOBIE KOCHANE WYOBRAZIĆ!!DZIŚ MIAŁAM MIEĆ WYNIKI A TU PROSZĘ WCZORAJ JAK GROM Z JASNEGO NIEBA SPADŁA NA MNIE TA WIADOMOŚĆ...EHHH KOŁO 1O JADĘ ODEBRAĆ DYPLOM WIEC SIE POCHWALĘ;-)!!NIC WIECEJ NIE NAPISZĘ...CHWILO TRWAJ!!!
 
atfk, GRATULACJE:-D:-D:-D tyle nerwów, jak widać niepotrzebnie:-D cieszę się ogromnie że to już za tobą, a raczej teraz wszystko przed tobą:-D

u nas leje... ostatni dzień wakacji poza domem. a leje tak ślicznie że nie chce mi się wyjeżdżać.
 
Witam.Pogoda do niczego,szaro,buro,leje deszcz i chłodno i ma być ponoć coraz zimniej:sorry2: a u mnie ma "zaczynać sie" konczyć remont,czyli wykończeniowka,:sorry2:
apetyczne tematy wciaż tutaj widze ,kurcze chyba sie skusze i coś zrobie w te słoiki:sorry2:

Atfk ogromne gratulacje!!!!!!

Naju dość leniuchowania! Wracaj do domciu :-p żartuje,jak bym mogła to by wam przedłużyła wakacje i i pogode piękną podesłała...:-)

Witam nowe mamy!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Wracając do moczenia nocnego to u nas odpukać nie ma takiego zjawiska,ale na początku jak były pierwsze noce bez pieluchy to sporo ograniczyłam picie przed snem:tak::tak::tak:.Na razie mam ten problem z moja młodszą córcia i z lenistwa zakładam jej wciąż pieluche na noc:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry