reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
Witam kobietki!!!
ehhh jakos czasu brak na neta!!
mam tradycyjnie zjazd rodzenstwa-po kolei sie zjeżdżają i wiecie...korzystamy z chwil które mozemy spedzic razem:-):-):-)...a tych "razów" w roku jest niewiele wiec wybaczcie!!pocieszam sie ze kobietki sie urlopuja wiec nie bede musiała za wiele nadrabiać;-)!!
pozdrawiam cieplutko!!!

evelinka witaj!!jak Twoje misiaczki???
pokaż jakies foto nowe naszego:-D Matiego!!pewnie facio nie do poznania!!

aniu mój Fifi też ostatnio tak daje czadu:szok::szok::szok:,ze mi rece opadaja!!jakis diabeł w niego wstapił-nie to dziecko!niemal codziennie z nim walczymy...bo COŚ:no::no::no:!!Mam nadzieje ze szybko mu sie odmieni i znów bedzie grzeczny jak zwykle!ehhhh
 
Też jestem mamusią, prawie 4 latki, ale już na wyrost tu piszę, bo w niższej grupie wiekowej ;) zaraz będzie za stara... Hehe... nie czytałam całgo wątku- przyznam się. Ale dołączę chętnie do Was- tym bardziej, że w pacy mam czas pisać :p
 
Witam,tez wpadam sie zameldować.U nas z tym remontem ciagle coś,a tak poza tym ciagle gdzies je zdzimy albo mamy gosc ,grill te sprawy i tak mało co klikam na BB.

Kupiłam wczoraj sobie piekarnik z płytą do zabudowy za całe 350zl:-pWhirpoola z pełnymi funkcjami i na gwarancji jeszcze ponad rok w kolorze INOX. Mam teraz też plyte tu w domku teraz gdzie mieszkamy na czas remontu ale kupowałam dawno już to i do tego to jest na siłe a tam w moim mieszkaniu nie ma jej i nie bede jej zakłądac a ta co kupiłam wczoraj jest na 230V wiec super:tak::tak::tak:
Zastanawiam sie na lodowka do zabudowy ale nie wiem jak to sie sprawuje.... a ktoś zwykła lodówke przerabiał na taką do zabudowy? Bo ponoc tez można.....

Poza tym u nas ok,i dziewczyny tez moje niegrzeczne i dają mi w kość:sorry:


M&D witaj i klikaj z nami :-)
 
witam nową mamę i zapraszamy:tak: swoją drogą fajną masz pracę:-D napisz coś więcej o was i zaglądaj tu jak najczęściej, choć faktycznie, zastój u nas..

też mało bywam, bo utknęłam nad solidną robotą i siedzę nad nią dosłownie całymi dniami. wcozraj zaczęłam o 10.00 rano, skończyłam o 3.00 w nocy. z przerwą na jedzenie i wyjście na pocztę. i spacer z psem. w sumie jakieś 2 godziny wolne, a tak non stop pisanie.. ale widzę światełko w tunelu, chyba skończyłam z grubsza, teraz wygładzić wszystko i już. a celem odpoczynku jedziemy zaraz do mimimki na kawę z młodym. leje u nas równo, z przyjemnością gdzieś posiedzę, gdzie jest czysto, bo u nas z kolei remont z domu. malarze się snują, ojciec coś kuje.. obłęd.

iwonka, my mamy małą lodówkę podblatową, a w piwnicy stoi duża, normalna, więc nie doradzę, nie wiem jak zabudowana się sprawdza.

evelinka, a wy po wakacjach, przed..? gdzieś w ogóle wybieracie się z chłopakami?

atfk, jak ja ci tej rodzinki zazdroszczę.. u mnie to szkoda gadać:sorry:

Aniu, chyba tego nie zrobiłam, więc spóźnione, ale najlepsze życzenia!
 
Hej,pusto tu.....
Naja u Ciebie wczoraj padało a u mnie upał i słońce.. dzis za to pochmurno mamy i trochę odsapnąc można....
Miałam dziś okropne sny że szok:szok::szok::szok::no::no::no: ide po kawusie ,kto sie przyłączy?
 
iwonka, nie szczuj kawą, bo nawet nie mam jak zrobić:baffled: uwięziona w pokoju młodego przez malowanie cieszę się że mój ojciec router kupił:-p

u nas niby chmury, ale słońce wyłazi i jest gorąco i parno. okropność.

na snach się kompletnie nie znam. karty tak, sny nie:-D
 
No widzisz,a ja az sie boje spojrzec z sennik...... choć i tak nie wierze w to.Sniły mi sie dziś 3 osoby które nie żyja,(babcia,tata,sasiad) i krew i bicie,że ja byłam napadnieta ale to w drugiej czesci snu nie połączonym z tymi zmarłymi:sorry: niezle co?:szok::szok::szok:
Nie masz czajnika bezprzewodowego? Proszę mała kawusie
phpThumb.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki za kawkę:-D czajnik mam, tylko ja nie mam jak do kuchni się dostać póki co;-)

zasłuchałam się nieco i posmuciłam.. czasem trzeba.

[video=youtube;js3Jqkp9tLo]http://www.youtube.com/watch?v=js3Jqkp9tLo&feature=related[/video]
 
Do góry