reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

witam weekendowo:)
Naja my narazie jakiegos dlaszego wypadu nie palnujemyhze wzgledu na kase, skonczyl sie FA i jak narazie alimentow w tym miesiacu brak.
do tegowrzesniowy wyjazd nas troche bedzie kosztowac. wiec jak narazie zywiec jest ok, w nastepny weekend palnujemy wycieczke na gore żar, tak zeby mala miala troche rozrywki i integorowala sie z R:)
wazne ze w domu siedziec nei musimy, no i wolnego to ja za wiele nie mam.

super ze wam udalo sie jednak wyjechac:) milego urlopowania:)

co do rowerka to u nas tez 16, wedlug mnie na 20 jest jeszcze duzo duzo zawczesnie.
 
reklama
[/QUOTE]Witam!
Iwonka- spokojne może nie bardzo,ale grzeczne.Teraz jesteśmy w naszym letnim domu na wsi i moja córka za nic w świecie nie zblizy się do drogi wyjazdowej bawiąc się na podwórku.Ale owszem, chętnie włazi na okoliczne drzewa:)
Naja- a mój nick bardzo europejski:)
Jak Twoje dzieciaki znoszą zwiedzanie? Bo moja córka generalnie szybko się nudzi.Byliśmy niedawno zwiedzać Klasztory Meteora w Grecji.Moja mała marudziła,że trzeba wchodzić pod górę,że jej gorąco i że chce na plażę.W związku z tym ja obejrzałam tylko dwa klasztory:)Może ta jej niechęc miała związek z upalną aurą.
Muminka piszesz jak mama jakichś strasznych ancymonków.Czyżby Twe dzieciaczki bardzo Ci w kośc dawały?

Mam pytanko: jak wstawiacie fotki do postu?
 
no to ja tylko się witam, oczarowana wsią. dziecko lata od rana, wczoraj do 22.00, zachwycone, nie pyta o telewizor, towarzystwo ma, cudo.

ollka, oby tak dalej z tą waszą integracją! super!!

Muminka, to już na nowe idziecie.. a życzenia to jutro złożę.

Jadran, mój syn charakterek ma po mnie, zwiedzać uwielbia, chętnie słucha przewodników, moich opowieści, ciągle by chciał coś nowego i mało mu tego co zobaczy. we Lwowie wychodziliśmy z domu rano, wracaliśmy ok. 21.00, i jęczał, że za krótko. gdy jeździliśmy po innych miastach każdy zamek, świątynię, ciekawsze muzeum musi zaliczyć. oczywiście robię mu przerwy na sok w kawiarni, plac zabaw, zatrzymujemy się przy ulicznych artystach... nie jest to nagonka na zabytki, ale uwielbia je i b. się z tego ciesze. u nas to raczej plaża odpada, zresztą je też nienawidzę takiego spędzanai czasu. góry tak, ale piasek i woda.. przez godzinę, pod warunkiem że mam z kim w tym czasie gadać;-) ale też pierwsze spacery moje z Maćkiem były po muzeach i może to dlatego:-D

ale teraz fajnie nam na wsi i nawet do Bochni nie chce mi się już jechać.
 
Olka dzięki,może mi się uda.Z tą plaża u mnie jest tak samo.Jak wlezie do wody to trudno ją wyciągnać dlatego polskie morze odpada bo tam zimno:)
Naja ja uwielbiam się opalać,więc mi to odpowiada.A poza tym jak jest ponad 42 stopni w cieniu to uwierz na nic innego nie masz ochoty tylko się moczyć bo każdy ruch powoduje,że jesteś mokra od potu:)Co innego zimą i jesienią, da się pannę namówić na zwiedzanie:)
100_1975.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
A oto efekt: zamek w Platamonas:)
 
Jordan ja sie tam nei loguje tylko wrzucam fotke i link do pelnego rozmiaru na forum wklejamw sygnature, tam gdzie masz edytuj profil bb.
wklejasz ten link i zrob sobei podglad czy widac zdjecie:)
 
witajcie niedzielnie i wakacyjnie-w końcu na urlopie
u nas też:-D rowerek 16, choć my dopiero w tym roku nauczyliśmy się jeździć więc w kwietniu była jeszcze 12 a od dnia dziecka 16 :tak:
Olka my też na wakacje nigdzie się nie wybieramy z uwagi na kupno mieszkanka ale też jakieś rozrywki typu basen czy kino zorganizujemy;-)no i może uda się pociągiem gdzieś pojechać:tak:
a propos wody to dołączam, Przemo może godzinami w niej siedzieć:tak:
 
reklama
witam niedzielnie:)
gotujemy obiadek i czekamy na R, na dworze deszcz... jak ja tego nie lubie.

Anna25 my spedzilysmy weekend w gorach, na nastepny tez sie wybieramy.a tak to w lipcu sporo nad wode jezdzilysmy, zoo mamy zaliczone. a ze ja pracuje dopiero od kwietnia to wolnego mam naprawde malo.

na wrzesnien udalo mi sie zalatwic 2 tygodnie wolnego i wtedy planuje z mala do mojej mamy jechac.

milej niedzieli dziewczyny:)
 
Do góry