reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Datkap, my chyba nie miałyśmy przyjemności się poznać, ale cieszę się że jesteś tu i że mimo wakacji jest ktoś kto pisze:tak: bo jednak sezon wyjazdowy nie sprzyja siedzeniu przed komputerem, i bardzo dobrze;-) te zmiany przedszkoli czy są spowodowane?

ja z kolei wysiedziałam się przed komputerem do 2.00 w nocy, a teraz muszę raz jeszcze przejrzeć to co napisałam.. aż mi się nie chce. za oknem pochmurno, choć pewnie ciepło, w domu bałagan.. trzeba by się za coś zabrać, ale na razie kawka i ciasto;-)
 
reklama
Witam:-)
po dluzszej przerwie;-)

Dotkap
witaj:-)
Warszawa mokra ale jest super powietrze-ja nie narzekam...niech pada teraz a od soboty slonko niech wroci...bo wyjezdzamy;-):-)czekam na kupiera i zabardzo ruszac sie z domu nie moge:-(
 
Joanna, już się martwiłam co z tobą! pocieszasz z tą pogodą, bo jutro mam być w Wawie;-) co u ciebie? dokąd jedziecie?

no jestem z siebie dumna - tekst poprawiłam, wysłałam na próbę do redakcji i od razu wzięli do druku. uzupełniłam papiery, czyli zaktualizowałam cv. w domu czyściutko - pozbierałam pajęczyny /całe stada!!:szok:/, podkurzałam, zostało uprać jedną spódnicę, bo farbuje niestety więc trzeba nad michą się pochylić. ale nic to. idę poleniuchować chwilkę, należy mi się;-)

a tu proszę na dobry nastrój:
[video=youtube;LBSqZxmPfmI]http://www.youtube.com/watch?v=LBSqZxmPfmI[/video]
 
Ostatnia edycja:
Naju milo mi to czytac...u mnie wszystko gra:-)
jej jak dawno tego nie sluchalam...dzieki...:-D:tak::-D
oj nie lubie prania recznego ale czasem trzeba:-(ale Ty robotna od rana;-):-)wszystko w kolo blyszczy co;-):sorry2:

moj nastroj dobry:-)zaraz zmuszona bede wyjsc na cwiczenia z Jula ale przestalo akurat padac...pytalas gdzie sie wybieramy...w bory tucholskie:-)
 
witam się dosłownie na chwilkę po długiej przerwie;-)
wpadam na chwilkę, w końcu się okablowaliśmy:-):-)
obiecuję wpaść później i pochwalić się naszym nowym mieszkankiem:tak:
 
hejka,ja sie tylko przywitac,jutro po dentyscie z mloda bede mial chyba troche czasu i postawam sie odezwac

aha witam nowe mamy,no i mamy po przerwie,Ania jak tam mieszkanie???pewnie super???
Gosia witaj mam mamusko z ameryki :))))))na pewno zaraz prace znajdziesz i samopoczucie sie poprawi,a moze na poczatek kapiel w babelkach czy goraca czekolada?????a jak tam dzieciaczki i Wy z zaklimatyzowaniem sie??
niech ci glupiio nie bedzie,wazne ze napisalas i odzywaj sie czesniej!!!
 
Witam

Zmiany przedszkoli spowodowane są tym że w okresie wakacji nie wszystkie przedszkola pracują a te co mają dyżur mają tylko go przez 2 tygodnie potem inne przedszkole ma dyżur. W tym roku tak trafiło że tylko idzie do 3 w tym jedno jego. W zeszłym był w 4 różnych i ani jedno nie było te w którym jest normalnie.
 
Witam

Zmiany przedszkoli spowodowane są tym że w okresie wakacji nie wszystkie przedszkola pracują a te co mają dyżur mają tylko go przez 2 tygodnie potem inne przedszkole ma dyżur. W tym roku tak trafiło że tylko idzie do 3 w tym jedno jego. W zeszłym był w 4 różnych i ani jedno nie było te w którym jest normalnie.

bez sensu z tymi przedszkolami,co dwa tyg
u nas jest dyzur,ale dwa razy po miesiacu i juz chyba lepiej

a my po dentysie bardzo dzielnie i nagroda kupiona

pogoda fatalna,pada non stop,wiec kupilam sobie krotkie kalosze,aby miec suche nogi
 
u nas na całe miasto są tylko dwa dyżurujące przedszkola i Młody w związku z tym przez dwa miesiące na zmianę u babć jest
Mozi jak tam u dentysty?my tydzień temu pierwszy raz byliśmy i powiem Wam,że źle nie było;-)a fotki mieszkanka(cudnie jest:-):-):-):-))zamieściłam w odpowiednim wątku:tak:
Datkap witaj:tak:
 
reklama
U nas jest ponad 40 przedszkoli dlatego naewt co roku nie mająte same i dlatego tylko co 2 tygodnie. A my dzis dwa szczepienia wiec mały troche marudny ale gramy narazie wiec jest jakos ok

A tak po za tym to witam wszystkich :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry