reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

hej kobietki!!
pusto u nas...aż dziwnie!!ale cóz taki okres nadszedł że i nasze forum musi wypocząć;-);-);-)!!
ja sie melduje ze u mnie wszytsko oki!!szkraby zdrowe więc korzystamy z resztki urlopu mojego mężusia:-)!!
pozdrawiam gorąco !!
i życzę udanego lenistwa dla wszystkich przed urlopem...:-)
 
reklama
Hej :0
A ja już nie pamiętam czy sie tutaj z Wami witałam czy n ie? Wiec na wszelki wypadek WITAJCIE :) Jak w widać w podpisie jestem mamą min. 6,5 letniej Mai.
Mam kontakt z mamami z grupy przedszkolnej mojej córki i nie wiem czy tylko udają czy ich dzieci naprawdę są takie grzeczne? :crazy: Moje dziecko potrafi tupnąć nogą, pyskować, wrzeszczeć, wściekać się ...Potrafi też być bardzo grzeczna i słodka, ciągle robi mi/nam niespodzianki - pasjami rysuje, wycina, maluje , składa itp. Mam wrażenie że siedzą w niej dwie zupełnie różne dziewczynki.
Pozdrawiam i pozwole sobie zajrzeć tutaj czasami ;)
 
hey Dziewczyny!
Kurcze, glupio mi, ze dopiero teraz. Ale troszke sie dzialo. Raz zle, raz dobrze. Moze potem wiecej na zamknietym napisze. W kazdym razie jestesmy z M. na swoim wynajetym mieszkaniu. Dzieciulki zdrowe. Ja chwilowo zalapalam dola z powodu braku pracy :( No nic. Odezwe sie niebawem. Czyzby welcome back? Oby. Buziam mocno :*****
 
Hej :0
A ja już nie pamiętam czy sie tutaj z Wami witałam czy n ie? Wiec na wszelki wypadek WITAJCIE :) Jak w widać w podpisie jestem mamą min. 6,5 letniej Mai.
Mam kontakt z mamami z grupy przedszkolnej mojej córki i nie wiem czy tylko udają czy ich dzieci naprawdę są takie grzeczne? :crazy: Moje dziecko potrafi tupnąć nogą, pyskować, wrzeszczeć, wściekać się ...Potrafi też być bardzo grzeczna i słodka, ciągle robi mi/nam niespodzianki - pasjami rysuje, wycina, maluje , składa itp. Mam wrażenie że siedzą w niej dwie zupełnie różne dziewczynki.
Pozdrawiam i pozwole sobie zajrzeć tutaj czasami ;)

Witamy witamy

hey Dziewczyny!
Kurcze, glupio mi, ze dopiero teraz. Ale troszke sie dzialo. Raz zle, raz dobrze. Moze potem wiecej na zamknietym napisze. W kazdym razie jestesmy z M. na swoim wynajetym mieszkaniu. Dzieciulki zdrowe. Ja chwilowo zalapalam dola z powodu braku pracy :( No nic. Odezwe sie niebawem. Czyzby welcome back? Oby. Buziam mocno :*****



no witajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
to wpadaj jak masz teraz dostęp do netu

hej kobietki!!
pusto u nas...aż dziwnie!!ale cóz taki okres nadszedł że i nasze forum musi wypocząć;-);-);-)!!
ja sie melduje ze u mnie wszytsko oki!!szkraby zdrowe więc korzystamy z resztki urlopu mojego mężusia:-)!!
pozdrawiam gorąco !!
i życzę udanego lenistwa dla wszystkich przed urlopem...:-)

wszyscy odpoczywaja ja jeszcze zostałam na straży ale to ostatni tydzień
liczę że ty Aga potem przejmiesz moje pilnowanie hehehehhe
 
witam dziewczyny
my caly tydzien odpoczywalysmy bo mialam wolne od pracy ze wzgledu na upaly:)
siedzialysmy glownie nad woda:)

dzis pogoda niefajna wiec troszke w domu odpoczniemy a jutro gdzies do aqua parku chcemy jechac
 
ja sie tylko witam !!!
dolecielismy szczesliwie,od wczoraj juz wPolsce,nie jest zle,chociaz jedna siostra i mama maja na mnmie focha..:-(no trudnio,wszystkim dogodzic sie nie da,mam jednak najdzieje,ze im przejdzie,a ja z moja rodzina mamy zamiar milo spedzic wakacje.pozdrawiam ;-)
 
ja też się tylko witam, dziś rano przyjechaliśmy z Maćkiem ze Lwowa i było fantastycznie. pod każdym względem. nigdy bym nie przypuszczała, ze 5latek może być tak wytrzymały i być tak dobrym towarzyszem podróży! żadnych kłopotów, żadnego marudzenia /najwyżej o to, by po 12 godzinach łażenia jeszcze do domu nie jechać:-D/ a podróż jak zwykle - trasa dla wytrwałych i niejeden dorosły na niej odpada. oj, jak tak dalej pójdzie to będziemy z młodym zdobywać inne kraje, i na pewno nie w 5* hotelach;-)
 
Witam sie i ja!!!
niby w domu jestem ale jakoś nie mam czasu na neta!
Fifek okupuje kompa...ehhh
generalnie u mnie wszystko oki!
pogoda po "ulewnym" weekendzie wróciła do "ludzkich" choć do ciepełko to daleko:baffled:!!!
teraz własnie mam chwilke to popatrze na allegro za spodniami dla szkrabów do szkoły-zawsze kupuje wcześniej to potem mam z głowy!
pozdrawiam Was cieplutko!!

madlen pewnie ze nie wszystkim da sie dogodzić!!baw sie dobrze i korzystaj z wolnego!!!
naja nie słyszałaś...ze wszystkie Macki to fajne chłopaki??hihihi synuś po mamusi najwyraźniej poszedł i podróżowanie ma we krwi!!

pozdrówka
 
atfk, mam nadzieję, że z podróżowaniem syn się we mnie wdał:-D jak znajdę chwilę wrzucę fotki na @.

dobrze masz z kupowaniem ciuchów na allegro. moje młode tak niewymiarowe, że nawet nie próbuję mu niczego kupować bez przymierzania, najwyżej w sklepach w moim mieście, gdzie umawiam się że jakby co to oddam. a młodego goń od kompa! wakacje są, niech się bawi!

u nas też dziś chłodniej, i bardzo dobrze. taka pogoda jaka lubię. zaliczyliśmy dziś długaśny spacer z młodym i moją przyjaciółką, było super, ale wieczorny wiatr wygnał nas do domku. może uda mi sie Maćka połozyć wcześniej spać.. bo roboty mam sporo, a w środę jadę do Wawy i muszę do jutra napisać tekst do gazety:-p
 
reklama
Witam drogie mamy
My juz niestety po urlopie choć w planach mamy jeszcze mały wypad nad morze mam nadzieję że będzie pogoda:).
Ja niestety pracuje wiec mój mały w przedszkolu. Ale na szczęście te ciągłe zmiany przedszkoli(w wakacje zaliczy 3) jakoś dość dobrze znosi.
 
Do góry