reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

witam !!
ostatnio jakos nie mam albo weny na pisanie,albo czasu na komputer :sorry2:,u nas upalow nie ma,tutaj lato juz sie skonczylo.nie wiem jak ja dam rade w takie cieplo,jakie jest w Polsce..a to juz niedlugo,juz tylko tydzien zostal.jeszcze troche i zaczne pakowanie,bo ja to tak zawsze przed czasem lubie miec walizki spakowane.juz zaczynam miec stresa..odprawy ,lot..to nie dla mnie.ale innego wyjscia nie ma.
pozdrawiam i milego dnia ;-)
 
reklama
Witam i Ja
tak te upały lekko dokuczają wszystkim jestem lekko zestresowana prze nie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ja jeszcze mam kilka ndi i tez zacznę powoli sortować ciuszki na wakacje by nei prać w ostatni dzien przed odkłądam do walizki kilka dni wcześniej
 
Hej kochane!
Wpadam tylko na chwile! U mni e saa znajomi na urlopie+5*angina nasze 3+2 znajomych goraczka 40' wymioty biegunka antybiotyk, dodatkowo upal 35' suuuuper po prostu.
Poczytam jak bede miala chwilke czasu.
Pozdrawiama!

Wroce na stale 2 sierpnia
 
:-)Witam sie weekendowo!!!
wczoraj wróciliśmy do domku!!
urlop udany w 100%:tak::tak::tak:,pogoda nad morzem dopisała na maxa wiec nic więcej nie trzeba było!!
teraz jak sie doprowadzimy do porządku z bagażami i chałupką(niby nikt nie mieszkał przez 2 tyg a tu taki syf...:rofl2:) to wrócę...jutro mamy 30 urodziny mojej psiapsiółki wiec zapowiada sie niezła imprezka!!
życzę udanego i spokojnego weekendu!!!
pozdrawiam

ps: zapowiadają dziś na mój region zach-pom burze z gradem mam tylko nadzieje ze nie bedzie tak jak w czerwcu:angry::angry::angry:!!
 
atfk fajnie,ze urlopik sie udal ;-)
my leciemy za tydzien i mam nadzieje,ze wroce zniego zadowolona tak samo jak ty,nad morzem nie bedziemy,bo tutaj mamy go w nadmiarze,ale na sama mysl,ze bede mogla lazic po lesie i odpoczywac (przynajmniej tak sie ludze),na kocyku i wygrzewac sie na slonku,juz sie ciesze :-)
na weekend mam zaplanowane porzadki,zeby chalupke zostawic czysciutka i farbowanie wlosow oraz obciecie moich chlopakow,bo cora zapuszcza wlosy,wiec jej tylko same koncowki podcinam raz po raz,ale teraz chce isc do fryzjera,bo sobie wymyslila pocieniowane wlosy :tak:,a po weekendzie zaczynam pakowanie,zeby niczego nie zapomniec.
...wlasnie zaczelo u mnie padac,a juz myslalam ze troche slonca dzisiaj bedzie,bo tak przebijalo,przynajmiej probowalo,ale nic z tego,my zamiast lata,mamy jesien :wściekła/y:
zuzkus zdrowka ;-)
 
witam !!!
agatulka z tym pakowaniem u mnie to jeszcze niebardzo,na razie powyciagalam z szafy czesc rzeczy i tak sobie leza na sofie i patrza na mnie :-D,jakos nie moge sie za to zabrac,jedyne co teraz mam,to zoladek u gory.mam takiego stresa,ze az cala latam.malo tego to zapowiadaja teraz burze w pl.i akurat jak my bedziemy ladowac w B-szczy,to ma byc ulewa i gwaltowna burza,wiec sie boje,juz chce byc na miejscu,bo calkiem sfiksuje :tak:
 
witam !!!
agatulka z tym pakowaniem u mnie to jeszcze niebardzo,na razie powyciagalam z szafy czesc rzeczy i tak sobie leza na sofie i patrza na mnie :-D,jakos nie moge sie za to zabrac,jedyne co teraz mam,to zoladek u gory.mam takiego stresa,ze az cala latam.malo tego to zapowiadaja teraz burze w pl.i akurat jak my bedziemy ladowac w B-szczy,to ma byc ulewa i gwaltowna burza,wiec sie boje,juz chce byc na miejscu,bo calkiem sfiksuje :tak:


uuu wspólczuje tego stresa

ja dzis mam wolne dzieci w domu bo hmm Maks pokaszluje kuffa 2 raz w tym miesiącu jest lekko chory szlag mnei trafia boje sie ze bedzie trza mu wycinac migdałek bo jest prawdopodobnie zapodaczem wirusów chce wracać na północ tam nigdy nei chorował :(((((((((((((((((((((
ja pakowac sie bede za tydzień bo tez mam poniedziałke wolny wiec wsadzę dzieciakom już ciuszki do torby by widziec ile starczy co trza doprać itp
 
reklama
zdrowka dla Maksa,zeby tylko nie rozlozyl ci sie na sam wyjazd.na temat wycinania migdalkow ja nie mam pojecia,a myslisz ze on moze byc zapodaczem wirusow,czy ci lekarz tak powiedzial?
agatulka ja stresa bede miala zawsze przed lotem,chyba nigdy sie go nie pozbede,a juz szczegolnie jak slysze o spadajacych samolotach..tak jak malo sie modle,to w samolocie odmawiam wszystkie zdrowaski.zeby tak moznabylo przeskoczyc czas i byc juz na miejscu.a wy na dlugo jedziecie nad morze?
 
Do góry